Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A barátnőm szeretne néhány...

A barátnőm szeretne néhány kilótól megszabadulni, hogyan lenne ez lehetséges? Szeretnék neki ebben segiteni?

Figyelt kérdés
Előszöris véleményem szerint az étrendjét kell megváltoztatni, majd úgy jöhet a futás, torna... a Flabellosra gondoltunk elsőként, miket tudtok ajánlani amivel el tudja ezt érni, s majd később akár sportossá válni? :)

2015. máj. 10. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Flabellost felejtsétek el... felesleges pénzkidobás.
2015. máj. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Flabelos, zumba, torna meg az egyéb szarságokat felejtsd el.


Heti 2-3 súlyzós edzés, mellette 3-4 aerob edzés (bármi lehet, futás, kerékpár, taposógép stb.)


A legfontosabb pedig a diétás étrend. Magas fehérjebevitel, alacsony szénhidrát és zsír.

2015. máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

XDDDD

"Először az étrendjén kell változtatni, majd jöhet a futás és torna -- tehát FLABÉLOS-ra gondolunk!!

GRAT! :)

2015. máj. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne bántsátok már szegényeket, mi se voltunk ilyen okosak egész ifjan... :) Tudja, hogy az étrend fontos, ez egy jó pont.

Egy csomó felnőtt ember meg 90 naposozik, az rosszabb ötlet, mint a flabellos...


Kérdező, igazad van, jó étrend az alap. Szerintem az életmódváltás és a szénhidrátcsökkentés az igazi, a zsírtól nem kell félni, ha az szimpatikus neki (de egyébként sem, mert valamicske szükséges), csak ha nagyon zsírosan akar enni, akkor célszerű különösen lecsökkenteni a szénhidrátot, persze nem annyira, hogy ne essen jól. Az elegendő fehérje alapvetően fontos.

Mozgásnál az aerobot ajánlják szálkásításkor, s a teljes test, az összes fontos izomcsoport edzését is szükségesnek tartom nem feltétlenül a fogyáshoz, hanem a helyes, egészséges életmódhoz. De bizonyára nem árt tudatni a testtel, hogy a meglevő izmokra igenis szükség van (izmosabb embernél különösen fontos szálkásításkor ez, de én nem szeretnék semmit a véletlenre bízni, ha kevés van, akkor azt a keveset akarom mindenképpen megőrizni a fogyás alatt, márpedig a csökkenő test megmozgatásához valamivel kevesebb kell, s a takarékos szervezet kitalálhatja, hogy lehet faragni belőle akkor is, ha nincs fehérjehiány).

2015. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de a napi étrendjét hogyan határozzam meg? nézzünk valamit neten h mit ajánljanak?
2015. máj. 10. 20:44
 6/6 miramare4 válasza:
Testkontroll 2. Ez egy hosszú könyv (antikváriumban is beszerezhető). Aki nem tud/akar sokat olvasni, annak van egy rövid, alig néhány oldalas összefoglaló az első részben, a címe: Az alapelvek áttekintése. Ezt kellene gondosan elolvasni, aztán lehet a részleteknek utánanézni a további részekben. Én kb. egy éve betartom azt az - első és legfontosabb - alapszabályt, hogy gyümölcsöt reggelizem. minden nap egy banánt és 1 pohár (ugyan nem friss) narancslét. Néhány hét alatt rendbehozta a bélműködésemet - átmeneti rendetlenkedés után. És kb. 2 hónap alatt leadtam azt a 10-12%-ot a testsúlyomból, ami felesleges volt. Elértem a "normál" kategóriát a BMI-skálán. A többi testkontrollos szabályt a lehetőségekhez képest alkalmazom. Nem eszem sok fehérjét - azt elhiszem a szerzőknek, hogy savasít (tulképpen mérgez) a fehérje-túlfogyasztás, és hogy a szervezetem a szükséges mennyiséget elő tudja állítani, ha megkapja az esszenciális aminosavakat. Sok a zöldség és a gabonaféle az étrendünkben. Reggelenként - már régóta - még az ágyban tornázom kb. negyed órát, esténként súlyzózok, ha tv-t nézek, napközben meg gyalogolok annyit, amennyit minden háziasszony. Semmit nem erőltetek.
2015. nov. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!