Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elmeséled hogy híztál 20-30+ki...

Elmeséled hogy híztál 20-30+kilòt?

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokat és sokszor zabáltam. :D
2015. máj. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Kisgyerekként voltam 25 kiló is, most meg felnőttként 55 kiló körül vagyok.

Hát, valahogy így történt.

2015. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én mikor megálltam a növésben, voltam 46, most vagyok 66. De ez nem mind hízás, úgyhogy én nem tartozom a keresett kategóriába. Mert ugye 35 éves korig sűrűsödik a csont, annak mozgatásához plusz vázizmok jönnek, ahhoz megfelelő arányban kötőszövet, zsír.

A hízásaim így csak 15 kg. körüli súlyt tesznek ki.


Érdekes módokon hízok, csütörtökön híztam 2 kg-t alvás alatt, előtte levő héten másfelet egy 2 órás edzés alatt. Ilyenekből jött össze 25 év alatt a 15 kg.

2015. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha te is voltál ilyen súlyos, szívesen.

Ha nem, akkor felesleges.


Én sem értem meg, amikor arról mesélnek, hogy de jó/mekkora függést okoz a cigi.

2015. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rngeteget ettem, főleg este, zsírosan és szénhidrátosan. Voltak jó pontok az étkezésemben, de rosszak is. Sport sosem volt, csak gyalogolni szerettem.

Évi 1 kiló jött fel, de mivel már kicsiként sem voltam vékony, 37 éves koromra összejött huszonsok pluszkiló. Közben nem változtattam, mert fogalmam sem volt, hogyan s mivel a külsőm sosem érdekelt és sosem volt jó, az a kis plusz esztétikai romlás nem hatott meg.

Stagnáló típus vagyok, nekem sok kell a fogyáshoz, de gyorsan híznom teljesen lehetetlen. Amikor jelentősen 80 fölé mentem, automatikusan visszafogytam. A testemnek van egy elképzelése a szükséges kalóriamennyiségről s ezt nem szokta frissíteni. 20 kilóval könnyebben ugyanannyival laktam jól ugyanolyan étrend mellett. De ez már a fogyásom 2 része közti stagnálás :)

2015. máj. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Meguntam,hogy ropi vagyok,ezért elkezdtem egy testépítő tömegnövelő étrendet és edzést,a végeredmény egy 90 kilós izmos test.
2015. máj. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rajtam +10 Kg van, ami úgy jött fel, hogy új munkahelyem lett, ahová ingáztam, és ráadásul rossz munkahely volt, napi 2-3 óra túlóra, ülőmunka gép előtt. Elindultam eggel 7-kor munkába, és hazaértem este 9-kor. Emiatt nem tudtam tovább hétközben konditerembe járni, hétvégén meg olyan fáradt voltam, hogy csak punnyadtam a tv előtt. Közben leszoktam a cigiről is, ami miatt kapásból +5 Kg rámugrott. A melóhelyre eleinte vittem az általam főzött zöldséges-húsos kajákat, de egy idő után már erről is leszoktam, mert nem volt erőm főzni késő este. Így elkezdtem rendelni, de az olcsóbb, menzás-zsíros szénhidrátdús kajákat. Szóval közel egy év leforgása alatt lettem 48-ból 58 kg.


Szerencsére már másik munkahelyem van, újra tudok edzeni és főzni is, így remélem szépen visszamegy a súlyom ha nem is 48 kg-ra, de legalább 50-51-re.

2015. máj. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!