Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg meg van tiltva a koffein?

Tényleg meg van tiltva a koffein?

Figyelt kérdés
Fogyózok. De az energiaitalt imádom. És tényleg nem szabad azt inni annak aki fogyózik?
2010. febr. 24. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én éppen fordítva tudom:) hogy a koffein segíti a zsírégetést. De válaszd a cukormentes energiaitalt, mert a többiben nagyin sok van belőle.
2010. febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A koffein igazából serkenti a zsírégetést.Az energiaitallal az a baj, hogy rengeteg mesterséges anyagot tartalmaz, ezért gátolja a zsírbontást.
2010. febr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor igyak kávét? és az igaz hogy ha napi szitnen sok vizet iszok akkor hatásosabb a fogyókúra?
2010. febr. 24. 12:38
 4/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. A folyadékbevitel mindenképpen fontos, ha nem fogyókúrázo
2010. febr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, még mindig az első vagyok, csak félrenyomtam az előbb. Szóval, a folyadékbevitel akkor is fontos, ha nem fogyókúrázol, de ilyenkor napi 2-3 liter is ajánlott. Ha eddig nem kávéztál, akkor most sem kezdd el, mert felesleges. Amivel igazán lehet fogyni: kitartás, kiegyensúlyozott étrend és rendszeres mozgás.
2010. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a sima kávé (tej nélkül, édesítőszer mehet bele) tényleg serkenti a zsírégetést.
2010. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az energiaitalban rengeteg cukor, édesítőszerek és koffein van, az egyéb anyagokról nem is beszélve. Fogyókúrának biztos hogy nagyon rosszat tenne, de ha sokat iszol, akkor mindennek rossz. Az nem arra van, hogy igyad, mert finom, nem éri meg a szervezetedet kínozni vele. Egy kis kávé cukor és tej nélkül lehet hogy jó, de ahogy írták is, ha eddig nem kávéztál, akkor ezért se kezd el. Az energiaitalban meg sokszor annyi koffein van mint a kávéban, úgyhogy az tényleg nemcsak a fogyókúrára van nagyon rossz hatással, hanem az egész szervezetedre. Van ismerősöm, aki sokat szokott inni, nem is bírta már egy idő után, olyan rosszul volt már, hogy megfogadta, hogy soha többet nem iszik.
2010. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hogyan volt rosszul? rosszul lett? mik voltak a bajai?
2010. febr. 25. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!