Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem látszik hogy fogytam?

Miért nem látszik hogy fogytam?

Figyelt kérdés

Fogytam 9 kg-ot 2 hónap alatt, az a kérdésem hogy a hasamon ez miért nem látszik úgy mint az arcamon, lábamon karomon stb stb? Hasból is fogytam de nem oylan sokat mint más helyekről..


21f


2010. febr. 24. 12:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy azért mert elkezdtem hasazni?
2010. febr. 24. 12:31
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát a 9kg-hoz gratulálok!Nekem is ennyi a cél,de eddig 1deka nem ment le!

A hasadat erősitéssel tudod lefaragni,vagyis sok hasizomerősitő gyakorlatot végezz,akkor a zsir átalakul izommá és laposabb lesz a has!Ezt kipróbáltam tényleg igy van.Nekem a fenekemen meg a combomon van ilyen probléma,hogy nem megy le,de igyekszem!:)))

És ne add fel,alakul az is csak nem egyik napról a másikra!Kitartás!:)))

2010. febr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szal ha csontsovánnyá fogyok, akkor is marad hasam, ha nem edzem?
2010. febr. 24. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, csak mivel férfiaknál az az elsődleges zsírraktár, onnan megy le legutoljára
2010. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 maundrel ***** válasza:

"sok hasizomerőstő gyakorlatot végezz,akkor a zsír átalakul izommá és laposabb lesz a has!Ezt kipróbáltam tényleg így van"... atyaúristen!! hogy lehet ekkora baromságot leírni??! a zsír soha nem alakult és nem is fog izommá alakulni. zsírt leadsz, izmot felszedsz ... nem olyan komplikált megjegyezni. :D

Sztem folytasd azt, amit elkezdtél (hiszen hatásos), mellé mozogj sokat, és előbb utóbb eléred a célod. Nekem is hasról megy le a legnehezebben, viszont oda hízok először. ez van. :S

2010. febr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

iszol alkoholt? mert akkor szokott a hasra menni a kalória

de amúgy azt tudom mondani mint az előttem lévő

2010. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!