Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire valós ez a fogyás...

Mennyire valós ez a fogyás ezzel a géppel?

Figyelt kérdés

[link]


Ha jól értem 1 hónap alatt sikerült fogynia 1.3 kg-ot vele. Ez valós eredmény lehet? Mert ugyanilyen gépet készülök venni.


2015. máj. 14. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

1-2kg az nem fogyás, annyit naponta változhat a súlyod

gondolj csak bele, megiszol naponta 2-3 liter vizet ami 2-3kg-nak felel meg, mellé eszel is... és kb javarészt le is mozgod.


Ha fogyni akarsz, keveset eszel és sokat mozogsz.

Nekem volt szerencsém kórházba feküdni 1 hetet, le is fogytam 4kg-t ennyi idő alatt, látod, ezt már fogyásnak hívják!

2015. máj. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Taposógép? Ha egész nap taposod erőből egész hónapban, 10 kilót is le lehet fogyni vele, mint ahogy minden más mozgással is.


1,3 kiló az mindenesetre semmi, ahogy előttem is írták, egy jobban sikerült vécézéssel veszít ennyit az ember egyik napról a ámsikra.

2015. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!