Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hasleszorító bugyival...

A hasleszorító bugyival csökkenthetem az egyébként nem olyan hatalmas hasamat? Vagy nem érdemes megvenni? Tényleg használ vagy csak optikailag?

Figyelt kérdés
Elég nagy szerintem a hasam, nem lóg meg semmi egyébként, de engem eléggé zavar. A kisbabás anyák szoktak hasleszorító bugyit vagy csak simán valami hasleszorítót használni. Azt olvastam hogy segített is nekik. Szerintetek az éppen hogy csak nagy hasamat el lehetne vele tüntetni, vagy inkább próbálkozzak a felülésekkel?

2015. máj. 14. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én hordtam ilyet, optikailag használ, de valamicske eredményt a hasizmok tornáztatásával lehet elérni.

Ha olyan alkatod van, mint nekem, akkor sajnos 45 kilósan is lesz egy kis hasad, akármit csinálsz.

2015. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szülés kicsit más kategória. Ott folyamatosan megnyúlik a terhesség alatt a bőr, és szüléskor meg (amennyiben nincs nagy súlyfelesleg a nőn) kiürül a pocak, de a bőrszövet ott van lazán, megnyúlva, a bőr alatti izommal együtt. A hasleszorító bugyi rásegít, hogy helyreálljanak az állapotok.


A fogyást nem segíti elő. Arra viszont jó, ha olyan ruhát akarsz felvenni, amiben erőteljesen látszana, vagy olyan nadrágot, amiben "kibuggyanna" a has alsó része.

2015. máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

nem valami esztétikus szerintem, én inkább nem hordanám. fogyni nem fogsz tőle.

én kaptam egy olyan térdnadrág szerű ruhát ami a mellkasomig felért. na az párszor volt rajtam ruha alatt. tényleg jobban néztem ki benne, szóval fotózásra felvenném megint. de hétköznapra én nem hordanám, meg mondom elég ciki ha elkezd vetkőztetni egy férfi és ez van alatta:D vagy amúgy egész vékony vagy, de lekerül és akkor husisabb.

2015. máj. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!