Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ételeket, étrendet...

Mina31 kérdése:

Milyen ételeket, étrendet javasoltok, továbbá mit tegyek ha kevés az időm? 14/L

Figyelt kérdés

A jövőhéttől szeretném elkezdeni a fogyókúrámat. (Tudom tudom! Fejlődő szervezet és hasonlók.)

Az utóbbi időben rendesen felszedtem majdnem 10 kilót. Eddig nem különösebben foglalkoztam vele,de most már annyira zavar,hogy próbálok behúzott hassal járni stb.

Semmi extrát nem szeretnék csak figyelembe venni,hogy naponta 5x étkezzek,lehetőleg keveset. A napi étkezéseim ne haladja meg a 700kalóriát és sokat mozogjak.

A helyzet az,hogy rettenetesen kevés időm van. Reggelire sem lenne időm,de valahogy beletuszkolom a napirendembe. A tízóraimat rendszerint az egész nap folyamán tudom csak szünetekben elfogyasztani. Ebédelni pedig 2-3 kor szoktam. Ez azért baj,mert most sem tudnék rendesen ebédelni,de akkor eltolódna az egész étrendem.

Szóval egyrészt ötleteket várok,hogy mit tudnék vinni tízóraira és úgy ámblokk miket tudnék enni (utána néztem már,de ugye minél változatosabb annál jobb). Másrészt,hogy nagy baj-e ha két étkezés között 1 óra telik csak el,ill. a tízórai körülbelül egy 3órás intervallum?



2015. máj. 16. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
700kalória koplalás, még akkor is az lenne, ha nem mozognál. Rossz úton jársz, ha így akarsz fogyni.
2015. máj. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos félreírtam és még nem jöttem rá,hogy tudnám javítani. 1200kcal.
2015. máj. 16. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért nem gyűjtitek össze az egyforma kérdéseket egy helyre?

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__68..

2015. máj. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1200 kalória is elég kevés, de ha nem vagy túl éhes vagy gyenge így, Te tudod. Illetve ha sokat mozogsz, akkor mindenképpen egyél többet, szerintem.

Az szomorú, ha nem tudod úgy időzíteni az étkezéseidet, ahogy Neked jó, de nem hiszem, hogy nagyon bekavar, ha elhúzódik vagy túl közel van, nálam sosem tette. Ha csak így tudod megoldani, akkor nincs mit tenni. Én valószínűleg megoldanám, elég gyorsan meg lehet enni egy picike ételt, az a helyzet. 240 kcal az átlag, de bizonyára az ebéd több és délután normálisabban tudsz enni, én oda pozicionálnék többet, hacsak nem lennék éhes reggel, persze... de 300 kalória akár fél perc alatt lenyelhető, 4 lágytojás formájában, az elkészítése sem sokkal több. Persze lehet, hogy Te nem akarsz 4 lágytojást enni, ez csak egy példa, én ilyesmit csinálnék, s egy kis zöldséget is ennék hozzá, mert a tojás úgy az igazi.

De fogalmam sincs az étrendedről, arról, hogy mit kívánsz reggel s tízóraira enni, mivel működsz jól... A párom pl. nem bírná a lágytojásokat egy csomó szénhidrát nélkül, ő olyan.

2015. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!