Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti hányszor bringázzak és...

Heti hányszor bringázzak és mennyit?

Figyelt kérdés

Az étkezésre figyelek, járok konditerembe heti 5x.

Most vettem egy biciklit magamnak, gondoltam hétvégente elmegyünk férjemmel tekerni valamerre.

Ez számít valamennyit kiegészítő edzésként vagy inkább ne számoljam edzésnek?

Újpesten lakunk, és Szentendrére,meg ilyen közeli helyekre mennénk kirándulni bringával.

Csak nem tudom, ez mennyit számít, segíti-e a fogyókúrát számottevően ez is.


Inkább hétvégén érünk rá ilyen programokat szervezni, ezért kezdetnek heti 1x, mondjuk vasárnap mennénk. Ez nem kevés?



2015. máj. 18. 09:11
 1/4 anonim válasza:
A bringázásnál az a lényeg, hogy ütemes tempóban tekerj, be csak gurulj.
2015. máj. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó program, csináld. De pl. dolgozni, vagy bevásárolni is járhatnál bringával, ha meg tudod oldani.
2015. máj. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát a munkahelyem az utca túloldalán van, szóval ez sajna kilőve :)

Mostanában bevásárolni meg konditerembe rollerrel járok, mert ezek is nagyon közeli helyek, gyalog 10 perces séta, rollerrel max. 5 perc :)

Ezért is gondoltam inkább kirándulásra bringával, hétvégén, mert hétköznap nincs olyan hely, ahová bringával járhatnék. De azért még gondolkodom, hová tudnám még használni hétköznap :)

2015. máj. 18. 09:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen jó, ha hétvégén bringázol :) A semminél pedig minden mozgás jó, ami nem árt, de a bringázás nem ilyen, hacsak le nem esik róla az ember.

Kirándulás, jó levegő, mozgás, ez nagyon jól hangzik. Természetesen számít a fogyásnál is, kalóriát égetsz, de még az anyagcserédnek is jót tehet, ez utóbbihoz nem értek, de el tudom képzelni, hogy sokkal jobb, mint egész nap ülni...

Hétközben pedig tornázhatsz, táncolhatsz vagy akármi. Valami kis mozgás azért kell, nekem nagyon hiányozna, ha még sétálni se mennék ki.

2015. máj. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!