Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás combról másfél hónap...

Fogyás combról másfél hónap alatt?

Figyelt kérdés
Számtalanszor végignéztem minden "fogyás combról" oldalt ami először tetszett is de a kommentek televoltak olyanokkal hogy "ez nem jó,nem használ,sikertelen" valaki tudna végre egy JÓ és EREDMÉNYES videót a arról hogy hogyan lehet lefogyni combról max. másfél hónap alatt?

2015. máj. 18. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, ugyanis HELYI ZSIREGETES NINCS! Vagy mindenhonnan fogysz, vagy sehonnan sem.
2015. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az első kommentelőnek van igaza, viszont régebben nekem is vágyam volt hogy lábról adjak le, konditeremben amikor 1-1 izomcsoporttal végeztem az adott nap mindig maradtam még biciklizni 15-20 km-t naponta, továbbá gyakori futás pár kilómétert amikor időm engedte. Mindkettőt hosszúújjúban hogy a leghatásosabb legyen a dolog, ilyenkor rengeteg zsírt tudsz elégetni.
2015. máj. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

(2. kommentelő vagyok)

Én az ilyen netről szedett csoda étrendeken amik mellesleg elég drágák is, meg mittudomén milyen bogyók, akkor az "extrém durva" napi edzések hogy csinálj meg 20 guggolást és várd a csodát a szép fenékért dolgokon mindig is jóízűt röhögtem. Ha fogyni akar az ember, akkor igenis izzadjon vért, ne a csodát várja. Én tavaly 27 kilót fogytam márciustól úgy szeptemberig pusztán azzal hogy agyon "kínoztam" magam sport terén, ha megvolt a napi x km futás és már kiköptem a tüdőm akkor is ráhúztam még mondjuk 0,5-1 km-t csak hogy jobb lelkiismerettel aludjak el. Légy magadhoz szigorú amikor kell (nyilván nem arra értem hogy koplalj 0-24) és sok sikert!

2015. máj. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én diéta mellett Rubint Rákáztam, ku... nehéz és kegyetlen, de ha végigcsinálod, igen is lemegy a zsír a combodról! Lehet szidni meg utálni azt a csajt meg az egész gazdag családját, de attól nem égetsz el több kalóriát.
2016. febr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!