Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2hónap alatt lehetséges...

2hónap alatt lehetséges lefogyni 10kilót?

Figyelt kérdés

Úgy terveztem,hogy reggelente Elmegyek biciklizni,vagy kocogni+nem eszem sokat,így menni fog?



92kg 19/F


2015. máj. 18. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem lehetséges, használd ezt az oldalt, sokat segíthet kiszámolni mennyi az a nem sok evés és mozgás ahhoz, hogy elérd a célod. [link]
2015. máj. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges, csak nem túl hatásos. A gyorsan elvesztett súlyt általában nagyon hamar visszaszedi az ember.

Inkább állj rá egy jól tartható diétára (egy kicsit figyelj az étkezésedre) és sportolj rendszeresen.

2015. máj. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem esélytelen, de ez már nagyon határon van, semmi gond nincs azzal, ha jelentősen lassabban megy. Főleg ilyen szolid mozgással, bár nem írtad, hány órás biciklizésre mész :)

A "nem eszem sokat" nem mond sokat. Ekkora fogyáshoz elég rendes deficit kell, de túl keveset enni se jó... Azt pedig nem tudhatom, mekkora a kalóriaigényed.


De ez annyira nem is fontos. Sosem értettem, miért kérdeznek ilyeneket az emberek. Fogyni akarsz, teszel érte, normálisan, majd meglátod, milyen tempóban fogsz fogyni. Mi itt nem tudjuk megmondani, de egy profi szakember se, főleg ennyi infóból.

2015. máj. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Szerintem probáld ki a 90 napos diétát én is vele tudtam fogyni ennyit.Nézz utána és kezd el nyugodtan.Én csak ajánlani tudom tényleg.
2015. máj. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A táv amit lebicikliznék az 37k körül van,olyan 22-25/km/h átlaggal. De minden nap el tudok arra menni,az úgy hatékonyabb lenne,nem?
2015. máj. 19. 09:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Wow, ekkorára nem is gondoltam, az csinos táv :) Biztos érsz vele valamit :) Szerintem úgy csináld, ahogy jólesik, én a ritkább nagyobb úttal szimpatizálok, de lehet, hogy Neked máshogyan jó.
2015. máj. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!