Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak pasi (k) miatt tudok/akar...

Csak pasi (k) miatt tudok/akarok lefogyni. Ez normális?

Figyelt kérdés

Persze, az a legfontosabb, hogy magunknak tetsszünk, de ez nekem nem elég motiváció.

A legmotiválóbb mindig egy, vagy több pasi. Mondjuk, pont ebben a korban is vagyok :) (19/L)

Szakítás után, szerelmi bánat esetén, elutasítás után, meg amikor nincs senkim és szeretném, hogy legyen valaki...


Már sikerült lefogynom, de amikor éppen nincs semmi bajom a fiúkkal, akkor simán visszaszedek pár kilót.


Van olyan, aki hasonló cipőben jár? Vagy titeket mi motivál, ha nem a pártalálás?


2015. máj. 19. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Tudom, hogy ma nagyon menő a liberalizmus, de azért ez normálisabb mintha csajoknak akarnál tetszeni.


Probléma más téren van, elvárásoknak szeretnél megfelelni. Sem a 'belső' sem a 'külső' elvárások nem igazán vezetnek stabil boldogsághoz hosszú távon ezt majd megtapasztalod, plusz egészséges párkapcsolat sem a tökéletes testi formán múlik. De ez szerintem tényleg más téma már, szvsz. jó ha egy nő tudja hogy jól akar kinézni mert így vonzóbb a férfiaknak.

2015. máj. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mondás is úgy tartja, hogy a szerelem és a boldogság hízlal.
2015. máj. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Engem az motivál, hogy egészségesen akarok élni. Éppen ezért tulajdonképpen nem is fogyókúrázok, hanem próbálok egy kiegyensúlyozott étrendet követni sok mozgással együtt. Régebben én is foglalkoztam azzal, hogy tetszek másoknak, ez egyre kevésbé érdekel szerencsére.
2015. máj. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves 2-es a reménytelen szerelem fogyaszt.

Egyébként ha tetszel valakinek a hormonok automatikusan úgy kezdenek működni, hogy kivirulsz és ha olyan alkat vagy fogyhjatsz is. Nekem így sikerült 1,5-2 kg-t fogynom a szokásoshoz képest anno.

2015. máj. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nem elég megszerezni valakit, meg is kell tartani, gondolj erre! :)

Egyébként szerintem normális hogy a fiúk motiválnak :)

2015. máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az teljesen oké, hogy nőként tetszeni akarsz a pasiknak, de hogy ilyen mértékben csakis kizárólag ez motivál, önmagadnak mindegy lenne, milyen vagy... háát, szerintem nem a legjobb. nincs olyan, hogy mi a normális, de szerintem ez bizonyos fokú igénytelenség magaddal szemben és/vagy túlzott mértékben a pasiktól való függés.
2015. máj. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az nem baj ha más (is) motivál, de inkább próbálj meg arra koncentrálni hogy egészséges legyél, jól érezd magad, esetleg jobb ruhákat tudj felvenni :D mert a pasik jönnek-mennek és egy csalódás után simán megeshet hogy teljesen elhanyagolod magad, még ha most nem is hinnéd azt. :)
2015. máj. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!