Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogytam, most lóg egy picit a...

Fogytam, most lóg egy picit a hasamon a bőr, mit csináljak, hogy visszább húzódjon?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 9 hónapban körülbelül 23 kg fogytam. Ezt úgy értem el, hogy futottam, tornáztam, kevesebbet ettem, mint régen. (régebben sokkal többet ettem)

A mai napig is futok, tornázok igaz nem olyan intenzíven, mint ezelőtt meg nem heti 5-6 alaklommal, hanem csak 3-4 (változó).

Sajnos a bőr meg van nyúlva a testemen… :/ Mit tudnék tenni, hogy, visszahúzódjon? Ha nem is teljesen, de ne legyen olyan csúnya?

19 éves vagyok, 184 cm és és 86 kg..



2015. máj. 19. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
tudtommal semmit -> mutet.
2015. máj. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is emiatt aggódok, ezért kikértem egy bőrgyógyász tanácsát, még mielőtt belekezdtem az életmódváltásomba.

Azt mondta, rásegíteni semmivel nem lehet, teljesen egyéni, nagyrészt genetika, hogy követni tudja-e a bőr a fogyást, vagy nem.

Amit max tenni lehet, az az, hogy egyenletesen kell fogyni, heti max 1 kg-ot. Viszont ha már lóg, annak semmit sem lehet csinálni, max a bőrkorrekciós műtét segíthet.

2015. máj. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát azért annyira nem vészes, hogy műtét keljen..
2015. máj. 21. 20:23
 4/6 anonim válasza:
A te magasságodhoz a 23kg fogyás még egyáltalán nem az a kategória ami után bőrműtét kéne. Kérdés, hogy mi a végső cél? Mert ha még fogyni akarsz, akkor elképzelhető hogy a bőröd is jobban fog lógni.
2015. máj. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Már nem szeretnék fogyni, szerintem már így jó lenne, már csak a felső testemet kellene formálni.. Has, mell..

Valami hasznos tippet tudtok esetleg?

2015. máj. 23. 23:31
 6/6 anonim ***** válasza:
edzoterem.
2015. máj. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!