Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék viszonylag...

Hogyan tudnék viszonylag rövid idő alatt lefogyni pár kilót?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok 179 cm magas, és 76 kg, szeretnék egy pár kilótól megszabadulni. Nagyjából 70 kg-ig szeretnék lefogyni. Focizom, kb. amióta az eszemet tudom, de volt 2 év kihagyás (egyéb problémák miatt), akkor szedtem föl a most leadni kívánt kilókat. Nagyjából 1 éve kezdtem újra rendes csapatnál, de a kimaradt 2 év alatt is mozogtam rendszeresen, de nem eleget.

Most heti 5 alkalommal sportolok, de az csak foci.

-hétfő: Barátaimmal járunk ki 1,5-2 órát focizni

-kedd: Foci edzés

-Szerda: semmi

-csütörtök: Foci edzés

-Péntek: Ugyanaz, mint hétfőn

-Szombat/vasárnap: meccs


Amikor újrakezdtem 83 kg voltam, de most kb. 3 hónapja ugyanebben a súlyban vagyok, és nem megy le semennyi


Viszonylag keveset eszem, napi 2-3x, de leginkább 2x


Mit ajánlotok, hogyan tudnék megszabadulni egyszerűen a kilóktól?



2015. máj. 20. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyel normalisan , maximum 5x keveset egy nap, hidd el ,ha normalisan etkezel ilyen edzesek mellett hipp-hopp eltunnek a kilok:)
2015. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mozogni elég sokat mozogsz, úgyhogy az étrendeddel lehet gond.


Hagyd el a lisztes, cukros dolgokat: kenyér, péksüti, üdítő, csoki, édességek, stb. Hanyagold a krumplit, ritkán egyél rizst.


Egyél sok tojást, túrót, húst, halat, zöldséget.


Mértékkel egyél gyümölcsöt.

2015. máj. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igyekezni fogok, hogy sikerüljön :)
2015. máj. 20. 22:49
 4/4 anonim válasza:

Írd be youtubba: Tiffani Rothe Workout

Nagyon fárasztó pedig könnyűnek tűnik és mindent megmozgat ha jól utánzod. :) Csináld meg minden nap valamelyik gyakorlatát és fogyni fogsz meg ne egyél cukros dolgokat. Felejtsd el a szörpölet kólákat üdítöket nincs jobb a friss víznél. :)

2015. jún. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!