Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha hormonális probléma miatt...

Ha hormonális probléma miatt nem tudok lefogyni, akkor a fogamzásgátló segíthet?

Figyelt kérdés
régebben szedtem, akkor nem is volt gond a súlyommal. most, hogy találtam egy cikket, és a 9ből 8 stimmel nálam ( [link] ) eszembe jutott, hogy talán ez segíthetne, persze továbbra is edzenék, és az étrendemre is figyelek.
2015. máj. 20. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlótól esetleg hízni szoktak, nem fogyni.
2015. máj. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem a fogamzasgatlotol varom a fogyast. arra gondoltam, hogy ha rendbe tenne a hormonjaimat, akkor talan konnyebb lenne fogyni az edzessel. remelem igy erthetobb a kerdes
2015. máj. 21. 00:29
 3/5 anonim ***** válasza:

az edzéssel?

meg fogamzásgátlóval?

tedd fel magadnak a kérdést.

kiszámoltad rendesen a fehérje,ch,zsír,rost bevitelt?

fokozatosan csökkentetted a szénhidrátot?

beállítottad a kalória deficitet?

az erősítő edzésed mellé tettél aerobot?

mindezt csináltad legalább 3 hónapig és így sem volt változás?

2015. máj. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha hormonális problémára gyanakszol, akkor inkább fordulj orvoshoz, lehet, hogy olyan problémád van, amit farmakoterápiával lehet rendbehozni, lehet, hogy speciális diétával, lehet, hogy nincs is semmi bajod.

Az még részben ok, hogy egy cikk alapján diagnosztizálod magad, de ezután nem az lenne az értelmes lépés, hogy elezdesz hotmonokat szadni, hanem kivizsgáltatod magad, hogy a gyanúd megalapozott-e.

2015. máj. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló max elfedi a problémát, meg nem oldja.
2015. máj. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!