Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akkor lefogyok? Szálkásodhatok...

Bogika:) kérdése:

Akkor lefogyok? Szálkásodhatok? Futás, aerob, súlyzós edzés segíthet?

Figyelt kérdés

át szeretnék állni vegetáriánusra... több zöldség kevesebb zsír/szénhdr. stb..

naponta 2órát aerob és súlyzos edzést végzek

152cm-69kg ami ebben a magasságban TÚLSÚLY...52kg szeretnék lenni mert egykor voltam annyi véleményeket és segítséget várok vagy tapasztalatokat ki hogyan mozog


2015. máj. 21. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Az úgy nehezen fog menni, hogy kevesebb zsír és szénhidrát... Szénhidrát alatt személy szerint a szénhidrátot értem, a zöldség is jobbára az. Fogyás és egészség szempontjából szerintem jobb, ha nem eszel sok szénhidrátot, inkább zsírt, de mindenkinek magának kell kitapasztalnia, hogy hogyan a jó neki.


Igen, valóban túlsúly s nemes terv, hogy lefogyj :) A mozgás valóban sokat segít, s az egészséghez is kell, bár az étrend a döntő.

2015. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Osynho ***** válasza:
És mi a helyzet a fehérjével? Azt mivel tervezed bevinni?
2015. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ahhoz hogy vegaként ne legyél hiánybeteg,kb tudós szinten kell ismerni a táplálkozást.

úgyhogy állíts össze egy fehérjedús szálkásító étrendet,arra még egy szellemi fogyatékos is képes és elérheted vele azt amit akarsz.

és máskor ne kamuzz az edzéseidről ekkorát,mert heti 6x napi 3 óra edzés már versenysportolói szint.

2015. máj. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogyis, sima vegaként még elég triviális a dolog, vegánként már kihívás (van, aki szerint a sima vega a vegán, de többnyire a húst, állati zsírt s hasonlókat nem evőket szokták vegetáriánusnak nevezni, kivéve a mai modern hülyeségeket, amikor a csirke- és halevők is vegák akarnak lenni, pedig erre esélyük sincs, ha egyszer állat húsát eszik). Eszik egypár tojást, változatosan növényeket és kész. Persze nem tudjuk, miket akar enni.


Miért kamuzna? Napi 2 óra aerob és súlyzós edzés együtt. Aerobozni simán lehet napi jópár órát is, abban nincs semmi különös.

2015. máj. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! nézegettem étrendeket 70kg nők számára de őszintén meg mondva nem értek hozzá majd segítséget kérek egy szekértőtől. UI: szerintem nem lehetetlen a napi 2órás edzés próbáld ki neked is menni fog mert gyorsan elszalad az idő ha mozogsz ;) főleg ha olykor abból 1óra futás!! mellesleg hatalmas izomlázzal jár :)
2015. máj. 22. 05:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!