Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok/nők, ti milyen videókra...

Lányok/nők, ti milyen videókra szoktaok otthon tornázni?

Figyelt kérdés

Azt is írjátok légyszi, honnan töltitek le vagy nézitek.

Tudom hogy youtube-on vannak, de eddig nem igazán találtam olyat ami teljesen megfelelne. FitnessBlendert próbáltam párszor, nem igazán jött be.

Nem is annyira fogyni szeretnék (bár pár kg még lemehetne, szó se róla), de inkább feszesíteni. Ja, és elég béna vagyok, szóval inkább kezdőknek való torna érdekelne :D


2015. máj. 22. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

A FitnessBlender mellett még erre szoktam tornázni: [link]

Meg neten keresek még has és popsi gyakorlatokat.

Tornázz súllyal együtt, hogy hatásos legyen a gyakorlat.

2015. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sokáig Béres Alexandra videókat csináltam (Rubintot sose, rohadt idegesítő az a nő), de azzal nem fogytam, viszont erősítésnek nagyon jó. Megedzi a combot, popsit rendesen.

Az én kedvencem az Insanity, jobban szeretem az ugrálós tornát (magyarán kardiót), két hete kezdtem újra (másfél év kihagyás után, hupsz), totál az elejéről, semmi kondim nem volt ráadásul van rajtam több kiló plusz, és nagyon döglesztő, de ennél hatásosabb otthon végezhető ingyenes programot nem tudnék ajánlani. Az hatása hihetetlen, már most többet tudok mozogni, látom hogy jobban kirajzolódik a mélyen megbúvó hasizmom, és ami a legjobb, hogy nem kell olyan sokat megállnom közben, mint múlt héten (és jövőhétre még jobban fog menni). Viszont vigyázni is kell vele, nővérem kétszer próbálta meg, mindkétszer lerokkant (először a bokája, majd a térde durrant be, nem tudott utána ráállni a lábára).

2015. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!