Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Legalább 10 kg kellene fogynom...

Legalább 10 kg kellene fogynom. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Futás, kocokás kilőve asztmás vagyok.
2015. máj. 25. 21:24
 1/8 anonim válasza:
A biciklizés nagyon egészséges, meg az úszás is. Valamint a youtubon van egy csomó edzôs videó. Az étrendedben meg kerüld a mû gyorskajâkat, igyekezz minél egészségesebben étkezni. Meg sétálj sokat! Ugyanannyi kalóriát égetsz el 10 km sétával, mint ugyanannyi futással, csakhát ugye a séta sokkal tovább tart. De megéri, a jó levegô is jót tesz. :)
2015. máj. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a kocogást sem bírod, akkor semmilyen sportot nem fogsz bírni.
2015. máj. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, légcsőszűkületem miatt nem bírom a kocogást, de a sima torna, izomerősítés flottul megy.
2015. máj. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert a kocokást nem bírom, attól még 20kilómétert simán lemegyek, simán úszom, táncolok.
2015. máj. 26. 17:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Csinálj felüléseket, ússzál sokat,esetleg lovagolj.
2015. máj. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazad van a lovagláson már én is gondolkodtam.
2015. máj. 26. 19:55
 7/8 A kérdező kommentje:
Esetleg még valaki?
2015. jún. 1. 18:39
 8/8 anonim válasza:
Lovaglás! Egy óra ügetés - kb. 200 kalória.És nem is fáraszt annyira, mint pl.: a kocogás, sőt!Nem csak hogy fogysz, de kiegyensúlyozottabb, boldogabb leszel.És mi lenne, ha a lovardába kibicikliznél? Fontold meg ezt a lovaglás témát!;)
2015. jún. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!