Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy nem úgy...

Hogy lehet hogy nem úgy formálódok és fogyok ahogy kellene?

Figyelt kérdés

17/l

Az ember nem szimetrikus, meg nincs helyi fogyás, de ez mégis fura.

Sokszor megnézem magam a tükörbe. Az egyik oldalammal elégedett vagyok, nagyábból. A lábam vékony és izmos, izmos valamennyire a popóm is.

De a másik oldalamon a lábam undorító. Sokkal vastagabb mint a másik lábam. A fenekem is full narancsbőrös pedig a másik fenék felem kemény és sima.

Pedig mindegy lábamra úgyanúgy edzettem. Mrg cardiózok, jogázok is.

Nagyon nem tudom elmagyarázni, de olyan mint ha nem is egy test lenne....:(

Mit tudnák csinálni, ezen csak plasztika segíthet? Engem nagyon zavar, mert a ruha is az egyik szemszögből rohadt jól áll, a másik oldalamon meg mintha egy zsák lenne. a bal combom belső része is egyenes semmi háj nincs rajta, a jobb lábamon meg rezeg a háj. Folytassam ugyanúgy a cardiót hátra lesz eredménya. Étkezéssel szerintem rendben vagyok: csirke, hal, sok zöldség, víz, totu, néha fehérjrpor, tojásfehérje, sonka, no cukor és édesség. Süti havonta 1x. Az is paleo


[link]

Ilyen mint a 2. Képen az öszhatása


2015. máj. 27. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt így elég nehéz elképzelni. Esetleg küldenél nekem egy képet erről privátban? Ha tudok, szívesen segítek, de lehet, hogy csak te látod ilyennek :)

14/L

2015. máj. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!