Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sírva fakadok! Ahogy eszek,...

Sírva fakadok! Ahogy eszek, úgy hízok?

Figyelt kérdés

Kicsit több mint két hónap alatt 10 kilót fogytam. Mielőtt bárki is belekötne, nem idióta módon.

Két napja egy picit lazítottam, de akkor sem zabáltam! Már másfél-két kilóval többet mutat az a fránya mérleg! Pedig olyan lassan mentek le a kilók, főleg az utolsó hónapban. Miért van ez? :(


2015. máj. 9. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:

A fogyás mértéke alapján rendben volt a haladás, de mit takar a nem idióta módon? Mit ettél egy nap? Mit ettél az elmúlt két napban?


Megnyugtatásodra elmondanám, hogy két nap alatt nem lehet hízni 1,5-2 kilót, hacsak nem picit lazítottál, hanem napi öt pizzát ettél sziruppal. Az a 1,5-2 kiló összejön visszatartott vízből, salakanyagból, bármiből. A szervezeted most olyat kapott, amit már jó ideje soha, kicsit másképp kezeli, de ez nem jelenti azt, hogy híztál is. Mit gondolsz, a két napi pici lazítással megettél 2 kiló pluszt az eddigiekhez képest? Ha mérleg szerint sem lenne annyi, benned hogy nyomhatna többet?


Sehogy, ne ess pánikba.

2015. máj. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb. 2000-2000 kalóriát ettem meg a megszokott 1400-1500 helyett.
2015. máj. 9. 07:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem semmit sem híztál, ez csak víz és salakanyag. Nyugi.

Ha szénhidrátszegényen fogytál, akkor pedig tartósan meglesz némi plusz a korábbihoz képest, a glikogénraktárakban tárolt víz miatt. Ez teljesen természetes. Ezenfelül pedig ingadozik a testsúly, különféle okokból, hízástól függetlenül.

2015. máj. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem mindegy mit eszel (ch tartalom, inzulinigény), másrészt fölöslegesen sokat sem kell enni (nem kell többet enni, mint amennyire valóban szükséged van)


Harmadrészt van egy ideális testtömeg, amit igyekszik elérni a szervezetünk. Ha ez alatt vagyunk, akkor hajlamosak lehetünk a hízásra.

2015. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!