Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olyan betegségem van (Gilbert...

Olyan betegségem van (Gilbert kór) amely miatt nem végezhetek hosszú fizikai megterhelést, illetve éheztetnem sem szabad magam. Ké rdésem az lenne, hogyan tud nék leadni 10 kg-ot, vagy ez sakk-matt?

Figyelt kérdés
2015. máj. 27. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Normális étkezéssel. Nem kell éheztetni magad.

Pl. ha iszol cukros italokat, azokat hagyd el. Ha sok kenyérfélét eszel, csökkentsd, egyél helyette mást. Ne nassolj. Ne egyél unatkozásból, időtöltésből.

Mozogni is lehet, tornázhatsz, kerékpározhatsz.

2015. máj. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sehol nem olvastam ezzel a betegséggel kapcsolatban olyat, hogy normális fogyasztó életrend mellett ne lehetne fogyni.
2015. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is Gilbertem van, és simán futottam már többször félmaratont, maratont. Rendszeresen sportolok, és pár éve fogytam le kb hat hónap alatt 11 kilót... soha semmiben nem akadályozott, ez csak kifogás. Éhezni nem a gilbert miatt nem kéne...
2015. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt írják, ez nem betegség, hanem egy "állapot", nem veszélyes.Szerintem a normális, átlagos, egészséges életmód, tehát a szélsőségeket ha kerülöd, nem lehet baj.

Kevés zsír, kevés cukor, kiegyensúlyozott fizikai terhelés.Tehát ne erőltesd túl magad, ha érzed nem bírod, de azért ne is ülj sokat.

2015. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!