Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen alakot szeretné! Hogyan?...

Ilyen alakot szeretné! Hogyan? (Képpel)

Figyelt kérdés
[link] 14/L vagyok ès ilen homokora alakot szeretnèk! Ugyanilyen vèkony vagyok,csak azt nemtudom hogy hová,mivel kell edzeni hogy ilyen legyen a csípőm! Illetve,csípőtől lefele "dagat" szeretnèk lenni de a csípőm/hasam ugyanilyen! Valaki segitene ? Bármit megpróbálok tudom nem egy -kèt nap ez az egèsz !
2015. máj. 28. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Rossz a link.
2015. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
[link] bocsika talán ez jo lessz
2015. máj. 28. 20:48
 3/14 A kérdező kommentje:
Na akkor valaki tud segiteni?
2015. máj. 28. 20:49
 4/14 anonim ***** válasza:
Ember. Ez a ruha miatt ilyen, ilyen alakja senkinek nincs.
2015. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az fűző, túlságosan meg van húzva.

Homokóra alakod akkor lesz, ha azt örökölted.

2015. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az megvan, hogy ez egy fuzo, amit a 'neni' hord? Normalisan sosem lesz ilyen alakod - es a fuzo is sok mindenre jo, csak egeszsegesen elni nem...
2015. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

állandó fűző viselete

de ha nem akarsz elmozdult szerveket, illetve úgy leélni hátralévő életedet, hogy csak a fűzőben tudsz levegőt venni, különben anélkül megfulladnál, akkor nem ajánlom ;)

2015. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! Hát ez borzalmasan néz ki, nem komplett aki fűzőt visel, és ezzel jól elszúrja az belső szerveit, csak azért, hogy ilyen vékony legyen. Ha magadnak akarsz így tetszeni, akkor változtatnod kell a hozzáállásodon, mert ez deformitásra utal a gondolkodásodban. Ha pedig másnak szeretnél tetszeni, hidd el ez az emberek 99,9999%-ának nem tetszik, sőt... Engem például nagyon taszít.
2015. máj. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jooo ezt tudom hogy fuzo ès az alakot sem teljesen igy,hanem ennel szerenyebben de azert latszon hogy homokora
2015. máj. 29. 11:26
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor leszel homokóra-alkatú, ha annak születtél, ez genetika kérdése.
2015. máj. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!