Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az sok ha reggelire 2 virslit...

Az sok ha reggelire 2 virslit eszem magába+egy kapucsino. Ebéd 3 tükörtojás egy pohár tej. Vacsi 1 sült csirkecomb? Melbőségből szeretnék főleg fogyni.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 10. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Keves.Es minek az a virsli oda.Egyel helyette zabot.
2015. ápr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg en inkabb vacsira ennek vagy 2-3 szelet csirkemmellet.Es legyen tizorai meg uzsonna is.Tejet is probalj minel kevesebbet fogyasztani.
2015. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat.
2015. ápr. 10. 16:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha megelégszel a virsli összetételével.. akkor az állati fehérjebeviteled mondjuk meglenne ennyivel (sokan fogják írni, hogy fogyassz több, minőségibb húst, de nem feltétlen kell)


Akkor most el lehet kezdened zöldségeket is enni, mert az ember hús- és zöldségevő, és akkor rendben lesz!


Nagyon durva olvasni, hogy mellből fogynál, de minden esetre nagyon erősen vizualizáld a célodat.. az általános felfogás szerint nem lehet megválasztani a fogyás helyét, ez testalkat kérdése. Nos, ez az én tapasztalatom is természetesen, amennyi nőnek eddig segítettem fogyni.. ez így megy, de ki tudja te mikre lehetsz képes :)

2015. ápr. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm megpróbàlom magam ràvenni a zöldsègekre is.A melleim sajnos sose voltak kicsik,nem vagyok kövèr de ha kicsit hìzok ott rögtön meglàtszik.Nem lógnak,szerencsère feszesek de engem zavar ,volt hogy megkèrdeztèk igaziak e.Nem szeretem ha egy fèrfi ezt veszi èszre rajtam.
2015. ápr. 11. 08:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem bánod, szerintem érdekes a hozzáállásod (természetesen ez még csak nem is kritika veled szemben!) :)


Én azt gondolom, a férfiak a nőkben először a külsőt fogják észrevenni, nagyon egyszerű oknál fogva: ilyennek lettünk teremtve.


Igen, a felszínes dolgoktól indulva haladunk az igazi emberi értékek felé mások megismerésekor.


Ha Először mellre hízol, akkor az is lehet, hogy onnan könnyebben fogysz, úgyhogy minden jót Neked!

---

Én nem pártolom a tejfogyasztást, 1 pohár az nem sok, de maga az anyag az növekedés, hízás elősegítésére van, egészségügyi hatásaiba is bőven bele lehetne menni, de nem erről szólt a kérdésed.

2015. ápr. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
;)
2015. ápr. 11. 20:34
 8/8 anonim válasza:
Én is mellből fogytam, sőt szinte csak mellből, pedig a combomról is szeretnék egy kicsit. A reggelit ne hagyd el, inkább a vacsorára legyen egy kicsit változatosabb. Reggelire egy joghurt zabpehellyel, és némi zöldség. Én ezeket eszem naponta, és azért nem olyan nehéz.
2017. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!