Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Méregtelenítésként jó, ha 1...

Méregtelenítésként jó, ha 1 hétig csak gyümölcsöt eszek? (+ bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval arra gondoltam, hogy jön a tavasz, jót tesz a szervezetnek, ha méregtelenítek. Mivel középiskolás 16 éves lány vagyok, arra gondoltam, vagyis valahol hallottam ilyet, hogy csak gyümölcsökkel való étkezés méregtelenítő hatású. Beválik? Vagy mit javasoltok?

Másik kérdésem pedig az lenne, hogy mivel egész délelőtt iskolában vagyok, ott mit tudnék enni? gyümölcsökkel csak baj van suliba:S (megeszik, kéregetnek, dobálják stb.) Esetleg müzliszelet? vagy vega szendvics (saláta, paradicsom, paprika+zsemle)


2010. febr. 26. 18:44
 1/5 anonim válasza:

Jajj, nehogy csak gyümölcsön élj! Fejlődő szervezetnek mindenféle tápanyagra szüksége van.

Én ezt javaslom:

[link]

Bár sztem a mennyiségeket növelheted folyadékból és gyümölcsből, ha fogyni nem akarsz, mert ez elsősorban diéta.

23L

2010. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát végülis fogyás sem ártana:P

de nem az az elsődleges célom ezzel:D

2010. febr. 26. 19:00
 3/5 A kérdező kommentje:
amúgy köszi szépen :)
2010. febr. 26. 19:01
 4/5 anonim válasza:

Ha meregteleniteni akarsz azt sem egy hetig tedd :)

Boven eleg 1-2 nap. Es hetvegen. Ugyanis a meregtelenites nem csak arrol szol,hogy a mereganyagoktol megszabaditsuk a testunkent hanem,hogy a lelkunk is megtisztuljon. Ezert erdemes hetvegere tenni, amikor csak magaddal foglalkozol. Kikapcsolodsz. Relaxalsz.


Figyelmedbe ajanlom ezt az oldalt.


[link]


Sok sikert. Es mondom eleg egy-ket nap!!

2010. febr. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tök jó ez az oldal. köszönöm szépen :)
2010. febr. 27. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!