Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki koplalással...

Van itt valaki aki koplalással fogyott?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen úgy hogy nem evett semmit , csak hogy nagyon keveset kb 500 kalórit egy nap?
2015. jún. 1. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Legyen inkább 1000, 500-ba talán még a minimálisan szükséges fehérje és zsírt sem fér bele, térfogatos és amúgyis hasznos zöldségekre nem is marad semmi... S brutális a kalóriadeficit, ami nem tesz jót az izmoknak. Inkább mozogj és egyél többet (kevés evésre plusz mozgás nem jó, elmélyíti az amúgyis durva deficitet, megnöveli az igényt a fehérjére, az izmok enélkül is veszélyben vannak).



Én nem tudok így fogyni (főleg mert nem vagyok hajlandó éhezni, ideges, majd gyenge leszek tőle), az általam ismert esetben pedig 500 kcal-nál jóval több evés volt, gondolom, ez is jócskán hozzájárult a sikerességéhez. De nem mindenkinek járható út s akinek bejön, valószínűleg annak is meg kell fizetni az árat, a visszaálláskor némi hízás, akár több is, ha nem figyel... Szerencsétlen esetben a lerontott anyagcsere miatt mindenféle baja lehet az embernek, pl. hogy keveset ehet egy csomó ideig... Nekem nem vonzó.

2015. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És ez miért jó ? Nem fogsz vele gyorsabban fogyni,max az első héten. Aztán a másodikon feladod és kizabálod a hütőt . Szerintem nőknél az alsó határ 1200 körül van . Inkább az étel minőségére figyelj oda ,liszt/tej kerülése ,helyette zsírdúsabb táplálkozás,és menni fog heti fél-1 kiló minusz!
2015. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én igen, de hozzáteszem hogy evészavaros vagyok
2015. jún. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez a koplalás a legfogyatékosabb fogyási módszer.

Aki ért a fogyáshoz az nem koplal és eszik nem éhezik és fogy.

2015. jún. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszer kb. tíz napig alig ettem valamit (nyaralás, brutál gyomorrontás, aztán valahogy elment az étvágyam). Néha ittam egy-egy kólát, de semmi több, így voltam nagyjából tíz napig, ráadásul rengeteget mászkáltam, mindig egész nap csináltam vmit. Így nagyjából 6-7 kilót fogytam tíz nap alatt, persze örültem neki, mint majom a farkának.


Aztán visszajött az étvágyam, elkezdtem megint enni, két hét alatt visszajött rám az összes kiló, amit leadtam. Sokakkal ellentétben szerencsére én nem híztam vissza többet, mint amit fogytam, de azt egy életre megtanultam, hogy koplalással felesleges megpróbálni fogyni, megbosszulja magát.

2015. jún. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!