Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak puffasztott rizst...

Ha csak puffasztott rizst eszek akkor úgy fogyhatok? Persze mellé csak vizet innék

Figyelt kérdés

2015. jún. 2. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Jah az izomból biztosan fogsz fogyni aztán egy idő után löttyed leszel s kenheted a hajadra az egészet.

És fellépnek a vitaminhiány jelei mint a töredezett haj,stb

Majd bele döglesz az éhségbe mert a szervezeted sóvárog majd a vitaminokért és az ásványi anyagokért hogy rendesen el tudja látni a feladatát és az anyacseréd is lelassul.

2015. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor, hogy fogyózzak gyorsan?
2015. jún. 2. 18:15
 3/13 anonim ***** válasza:

Tartósan és szépen nem. Zsírból így nem lehet fogyni csak izomból, arról nem beszélve, hogy nem tudom hogyan fogod enni majd ha a vitaminhiánytól kihullanak a fogaid és fekélyes sebek lesznek a szádban.

Egyébként 100 gr puffasztott rizsben másfélszer annyi kalória van, mint ugyanannyi fehérkenyérben. Miért pont puffasztott rizs? Miért nem zöldség és hús?

Ezt a kérdést ugye nem gondoltad komolyan?

2015. jún. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

"hogy fogyózzak gyorsan"


Napi 3 óra (kb. 30 km) futás hetente háromszor, hetente háromszor napi 2 óra (kb. 6 km) gyorsúszás, heti egy pihenőnap mellett, garantáltan nagyon gyorsan le fogsz fogyni.


Ha erre nem vagy képes, akkor törődj bele, hogy lefogyni a számodra csak lassan lehet.

2015. jún. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Bogoj válasza:
100%

én január közepe óta fogytam 7 kilót, kisebb változtatásokkal.

a kávémat nem cukorral, hanem édesítővel iszom, este már nem eszek szénhidrátdús ételeket (egy szelet grillezett hús zöldséggel belefér, és nem maradok éhes), leszoktam a chipsekről, csokikat csak kis mennyiséggel eszek, és a hétvégi ebédnél nem eszem meg a család maradékát :-)))))

heti 5-6 alkalommal este kb fél órát tornázom, felülés, fekvőtámasz, húzódzkodás, szobabicikli, néha futás.

lassan, de biztosan megy lefelé a mérleg nyelve.

2015. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Így nem fogyni fogsz, hanem csak beteg leszel, kikészíted a szervezeted.


A fogyás csak egyszerű matek.

Bevitt kalória - Elégetett kalória = eredmény.

Ha az eredmény pozitív, hízol, ha negatív, fogysz. Ilyen egyszerű. Jó közelítésnek 2000kcal egy átlag ember napi energiaigénye. Ha fogyni akarsz, akkor vagy vigyél be 500kcal-val kevesebbet, vagy ugyanolyan táplálkozás mellett mozogj naponta annyit, hogy 500-zal többet égess el. Az a lényeg, hogy tudd, hogy mennyit viszel be, és akkor tudod tudatosan kontrollálni az energia-háztartásodat.


Ez a "ne egyél ekkor meg ekkor" meg ilyen diéta, olyan étrend, ilyen termék, olyan termék csak mind túlmisztifikálása egy rém egyszerű dolognak.

2015. jún. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

# 6

Vagy inkább normálisan kellene étekzeni!

Nagy divat ez a kalória számolgatás!

2015. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Először is ne akarj gyorsan fogyni, mert akkor gyorsan vissza is fogod hízni, abban a pillanatban, ahogy abbahagyod a puffasztott rizst.

Másodszor: én nem tudom, mi mennyi kalória, mert nem számolgatom, de februáreleje óta kezdek odafigyelni a kajámra. Azért nem írom, hogy fogyókúrázni, mert ez nem lenne igaz, pedig a szándékom az :-)


Első körben igyekeztem kevesebb szénhidrátot enni: pl. 3 sós kifli helyett reggelire csak 1-et ettem egy tejföllel, joghurttal, stb. Viszont többször ettem keveset.

Reggeli ajánlatok: kevés olajban sült virsli, 3-4 db, ráütve 2-3 tojás, kenyér nélkül. Főtt tojás, uborkával, paradicsommal, kenyér nélkül, párizsi, sajt, kenyér nélkül, puffasztott rizsre kenve kenőmájas (3-4 szelet, írtó laktató) vagy vajkrém.

De egy jó tányér majonézes fejes salátát sem vetek meg reszelt répával, retekkel, cukkinivel, karalábéval, ami éppen kéznél van.

Semmiképpen nem javaslom, hogy csak puffasztott rizst egyél - bár kétségkívül jóllakottságérzet lesz, ha iszik is rá az ember... De valóban szüksége van a szervezetnek mindenre.

Jelenleg ott tartok, hogy 4 hónap alatt 9 kg-ot fogytam (célkitűzés 5 hónap alatt 10 kg), pedig ettem ezalatt - és a fanatikusok most csukják be a szemüket :D - szóval ettem császárszalonnát (puff.rizzsel), ropit (vacsorára:D), fagyit, sütit (egyszer) sőt, még egyszer chipset is :D Mondjuk a ropit, chipset, sütit nem nassolásként ettem, kaja után, hanem az volt a reggeli vagy vacsora. A kávét is 1 cukorral iszom - napi 3x.


Az is igaz, hogy közepes nehézségű fizikai munkát végzek, tehát nem egy irodában ülök egész nap.


Ja, és a fogyás másik titka - szerintem - a SOK FOLYADÉK!! Víz, gyümölcstea, zöldtea cukor nélkül.

2015. jún. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8

A csokit kifelejtettem :D -az is volt vagy 2x... Mondjuk nem egy tábla, csak egy kis szeletke :-)

2015. jún. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Hússal és sok zöldséggel, és sportal lehet fogyni, de semmi képpen puffasztott rízzsel 😂. Inkább otthon edzeni kéne, és így sokkal többet fogysz
2015. jún. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!