Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak puffasztott rizst...

Ha csak puffasztott rizst eszek akkor úgy fogyhatok? Persze mellé csak vizet innék

Figyelt kérdés

2015. jún. 2. 18:06
1 2
 11/13 anonim válasza:

A férjem haverja néhány éve hasnyálmirigyrákban halt meg. Erős hasi fájdalmai voltak a betegsége elején. Halála után kb. fél évvel a férjemnél is hasonló jellegű, éles fájdalom jelentkezett szinte minden étkezés után. Mondanom sem kell, hogy a férjem, aki az átlag embertől is jobban retteg a betegségektől, szinte pánikrohamot kapott. Kivizsgáltatta magát, így derült ki, hogy patkóbélfekélye van (azért megkönnyebbültünk, nem kicsit!!!). A doktornő szigorú diétára fogta, amit az én 115 kg-s férjem még jobban megszigorított. Annyira nehezen viselte a fájdalmakat, különösen a megfeszített tempójú munkája mellett, hogy egyszerűen nem mert enni. Puffasztott rizst kezdett el rágcsálni, az jó volt a pocijának és vizet ivott mellé +gyógyszerek +vitaminok. Közel 40 kg-t fogyott úgy 5 hónap alatt... Igaz, hogy lett egy vékony férjem, de sírhatnékom volt, ha ránéztem. Sápadt volt, kedvetlen, az arca beesett, nem tudott aludni rendesen, annyi ereje nem volt, hogy egy kis sétát tegyen :( . Képtelen volt a 12 kg-s kislányunkat szánkón húzni. Az ismerősei látták, hogy nincs jól, el is terjedt a munkatársai körében, valamelyik hülyének köszönhetően, hogy rákos....

Szóval, nem ajánlom ezt a diétát, nagyon nem. Az előző hozzászólók szerintem jó tanácsokat adtak :) !

Sok sikert!

2015. jún. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

8-as, írod: "Jelenleg ott tartok, hogy 4 hónap alatt 9 kg-ot fogytam (célkitűzés 5 hónap alatt 10 kg), pedig ettem ezalatt - és a fanatikusok most csukják be a szemüket :D - szóval ettem császárszalonnát (puff.rizzsel), ropit (vacsorára:D), fagyit, sütit (egyszer) sőt, még egyszer chipset is :D Mondjuk a ropit, chipset, sütit nem nassolásként ettem, kaja után, hanem az volt a reggeli vagy vacsora. A kávét is 1 cukorral iszom - napi 3x. "


Én meg 2 és fél hónap alatt fogytam 10 kilót úgy, hogy ettem kb. 7-8 Big Mac menüt, legalább 10x egyéb hamburgermenüt, süteményhegyeket, hetente többször sajtos tésztát, tejberizst jó sok kakaóval, kb. 15 zacskó chipset, rengeteg ropit, sós perecet, mindennap gyümölcsjoghurtot, volt olyan is, hogy együltő helyemben letoltam egy 300 grammos Milka alpesi csokit, máskor meg 600 gramm pizzát. Így fogytam kereken 10 kilót pár nap híján 10 hét alatt.


Ellenben néhány pihenőnapot leszámítva nem volt olyan nap, hogy ne mozogtam volna legalább két órát, sokszor hármat-négyet is (biciklizés, úszás, vagy ha máshoz nincs erőm, több órányi gyors gyaloglás).


Szóval bármilyen étrenddel le lehet fogyni, a kérdező a puffasztott rizzsel való lassú öngyilkosság helyett egyen inkább rendesen (ne úgy, ahogy én:)), és emelje fel a seggét, mozogjon minél többet mindennap. Így le fog fogyni úgy, hogy a testét sem teszi tönkre.

2015. jún. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"több órányi gyors gyaloglás"


Bizony-bizony, nekem is lett egy hónapig olyan munkám, ahol egész nap gyorsan kellett mozognom, gyakran 2-3 kilós súlyokkal és azt vettem észre, hogy igen gyorsan dobáltam le a kilókat (mondjuk az utolsó 2 hétben enni sem nagyon volt időm). Most megálltam egy kicsit, de júé. 20-ig már csak le tudok fogyni 1 kilót :D


Szóval a gyors gyaloglás az én tapasztalatom szerint is jó :-) Úszástól viszont szerintem nem lehet fogyni - legalábbis nekem csak azzal még sosem sikerült. Csak izmosodnom :-)

2015. jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!