Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan érhetem ezt el? Több...

Hogyan érhetem ezt el? Több lent⬇⬇⬇

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, de soványnak sem vallhatom magam. Naponta elvégzek 50 hasizmot, 15 fekvőtámaszt (nőit) és 100-100 ,,combemelést" (nem tudom hogy hívják) mind a két lábamra, de ez eddig nem nagyon segített a lefogyásban. Hetente egyszer-kétszer eljárok biciklizni, a suliba busszal járok, majd olyan fél-háromnegyed kilóméteres távot gyalog teszek meg. Így van ez a hazamenetellel is. Szeretnék kicsit soványabb lenni, de nem csontváz, csak formás. Főleg a combom, a hasam ( van 1 úszógumim rajta) és a karom táján akarok a legtöbbet leadni. Általában kevés hatékony edzés elég a lefogyásomhoz, de akkor nagyon rá kell kapcsolnom. Sajna ugyanilyen gyorsan hízok meg. 155 cm vagyok,46 kg-s. Jól jönne egy kivállô edzés terv, ami főleg az előbb említett testrészek lefogyásában segít. Diétázni nem nagyon akarok, de ha nem túk durva, akkor bevállalom.

2015. jún. 5. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Az igen, jók a nyilak! :D


Az edzésed kevés, nyomj hátizmot is, emelj a mennyiségen és a nehézségen (összességében kicsit az időn)

Nyomhatod külön napon a felsőtestet-hasat-hátat, meg külön a lábat, abba tegyél f a sza lábedzéseket, jó guggolásokat, kitöréseket.. még videókat is találsz hozzá, hogy ötleted legyen. Lábakat nagyon lehet gyilkolni. Nyilván nem a térd ízületet, hanem az izmokat!

Tisztességes lábedzés után lehet ám pár nap pihit is tartani.


Fogyásban nem a mozgás segít, hanem a szálkásító diéta. Mozgás mellett hízni is lehet, étrend kérdése nem mozgásé.


Egyél minél gabonamentesebben és tejtermékmentesebben. Ezekből készül a legtöbb műkaja, amik felborítják a normál szabályozási folyamatokat a testedben, és megnehezítik a kalóriadeficit eléréstét ami a fogyáshoz kell. Úgymond zsírt kezd raktározni miattuk a szervezetünk.


Zöldségek, húsok (zsírosabbak is) belsőségek, tojás, halak, nyáron gyümölcsszezon van, de nagyon csak mértékkel, nem nagyon kell gyümölcsöt enni ha valaki fogyni akar, fölösleges cukor. Inkább friss nyers, párolt zöldikék.

Ezek jó alapot fognak adni. Mondjuk 46 kilóból olyan sok fogynivalód nem lehet.


Kiváló edzésterv? Menj el ökölvívásra, birkózásra vagy wudang kungfura.


Vagy nézz pár bodyrocktv videót, lehet ilyenek alapján edzeni.. nem is rosszul.

2015. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!