Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyok, a viszonylag nagy...

Ha fogyok, a viszonylag nagy mellem mérete csak csökken, vagy mellé lógni is fog nagyon?

Figyelt kérdés
Ettől félek, így sem elég feszekes, de ha fogyok, akkor félek, még csúnyább lesz... :/

2015. jún. 5. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudhatjuk előre. Az enyém C kosaras (nálam ez már elég nagynak számít, nem szeretnék nagyobbat semmiképp, kisebbről lehet szó :)), 20 kiló fogyás nem sokat változtatott rajta (eddig sem volt feszes, no igen, van mérete és mégiscsak megvan egypár évtizede), én legalábbis nem látok semmit, s centiben is ugyanannyi. Nem tudom, mennyit segít, ha mellizomra gyúrok, de majd meglátom :)

Szóval nem tudhatjuk, de nem törvényszerű, hogy sokat romoljon a helyzet...

2015. jún. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próba cseresznye, de én is kíváncsi vagyok ;)
2015. jún. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én fogytam 3 mellméretet és nem lóg jobban mint azelőtt. Pedig vannak olyan testrészeim amiken eléggé látszik.
2015. jún. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Ne kockáztass!:) Nincs szebb, mint a nagy cici!
2015. jún. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Hmm, két nagy cici ;)
2015. jún. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nos, a mell ugyebár jórészt zsírszövetből áll, ha fogysz nagy valószínűséggel onnan fogsz először. (kevés az olyan nő, aki van olyan szerencsés, hogy a melle megmarad) A bőrödnek kellene a fogyáshoz igazodni, ez nagyban függ a fogyás gyorsaságától, a korodtól, a bőröd állapotától, az életmódodtól (pl. dohányzol-e, milyen minőségű táplálékot viszel be, eszel-e elég vitamint, vagy volt-e korábban súlyingadozás, stb.)

De én adok neked 70%-ot arra, hogy csúnyább lesz (hogy mennyire az a fent soroltak függvénye) főleg, ha már most is lóg egy kicsit, vagyis nem elég feszes.

2015. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!