Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mostantól 3hétig csak...

Ha mostantól 3hétig csak dinnyét és ananászt eszek+reggelente biciklizek 30km-t 25km/h átlaggal, akkor számíthatok jelentős súlycsökkenésre?

Figyelt kérdés
meg néha azért egy csirkét betolok majd görögsalival, ha olyan a napom.

2015. jún. 7. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Meg arra is, hogy leszédülsz a bicikliről az éhségtől.

Meg arra, hogy amikor ezt az ananászozást abbahagyod, akkor szédületesen gyorsan visszaszeded a kilókat.


Nem jópofizásképp, meg kötözködésképp írtam ezt, hanem komolyan.

2015. jún. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hmm.. De sajnos nincs sok időm napközben egy komolyabb étrendet előállítani, tudsz esetleg valami megoldás?
2015. jún. 7. 19:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Amennyi időbe telik egy ananász meghámozása,meg a dinnye magjainak kikapargatása,annyi idő alatt sütsz egy rántottát vagy egy csirkemellet.
2015. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy "vetted" a hozzászólásom komolyságát :-) Nem kell hiper - szuper étrendet összeállítani: 4 hónap alatt fogytam 9 kilót - a lassú fogyás megbízhatóbb, nem stresszel be a szervezet.

2-es jól írta. pk. 3-4 virslit megsütöttem reggel 2-3 tojással, uborkával, paradicsommal befaltam reggelire (kenyér nélkül), s jól lehet lakni :-)

Vagy egy doboz tejföl 1 kiflivel. Főtt tojás -párizsi együttes, vacsorára sajt - alma párosítás.

Zabkeksz mindig van nálam "elsősegélynek" 3-4 db + rá víz és megint egy kis ideig nem leszel éhes.

A lényeg: sokszor kell keveset enni és rengeteg folyadékot (vizet, gyümölcsteát cukor nélkül) inni.


Nekem ez vált be :-)

2015. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na mégegyszer, :-) "2-es jól írta. pk" az helyesen 3-as jól írta. pl. 3-4 virsli
2015. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 viktorvarga válasza:
mind1 mert úgysem lessz igy,csak mondod
2015. jún. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, attól függ lesz-e kalóriadeficited. 3 hét alatt én semmilyen komoly változást nem várnék, gyümölcsökön lehet élni. Sőt, be lehet vinni annyi cukrot, amennyivel szépen elüzemelsz.


A sok cukor ugye magasan fogja tartani az inzulinszintedet, azaz állandóan töltöd majd be a véredből a tápanyagokat. Leginkább zsírraktárakba. A magas inzulinszint miatt logikus, hogy csökken a zsírégetés mint ismert, tehát akkor mit akarsz te fogyni? Hát, majd ha kipróbálod akkor kiderül, de alacsonyabb cukortartalmú zöldségekkel lehet jobban járnál. Meg némi hússal, zsírral. A csirke - görögsali már életszerűbb szerintem, csak nagyon zsírszegény. Neked zsírégetés kellene, nem? Akkor zsírt vigyél be a testedbe, hogy azt hasznosítsa. A sajátodat is használni fogja, de ehhez a szöveteidnek rá kell állnia arra, hogy jó kis zsír van. Ha cukrot eszel, akkor nézz utána biológiában/biokémiában, ezek már eléggé ismert dolgok, cukorevéskor az inzulin gátolja a zsírégetést.

2015. jún. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagy kalóriadeficittel cukor mellett is kell legyen zsírégetés, a test nem fogja hipphopp elbontani az izmokat, hogy működjön s az inzulin sem lesz fent nonstop. Ha az lenne, akkor tényleg durva lenne, hisz valóban zsírraktározás üzemmódba kerül a test zsírégető helyett... De az inzulin leesik és akkor lehet fogyni, csak bírjuk a kínzó éhséget. Mennyivel jobb zsírral és jóllakottan... De nem vagyunk egyformák.


De miért akar valaki gyors, egyszerű cukorral fogyni? Pont azzal, ami a legkevésbé támogatja a zsírbontást, a legkevésbé laktat, a leggyorsabban s legerősebben lesz tőle éhes az ember (ez utóbbiak bizonyára azért emberfüggőek is, de nagy általánosságban így kell lennie, főleg, ha nem akármennyit eszünk belőle, hanem mértékkel, hogy fogyjunk)? A cukor nem kell a testnek, fehérje viszont mindennap, elegendő. Izombontás garantált. Aki gyümölcsből akarja fedezni a fehérjeszükségletét, az jobb, ha állóképességi sportoló, mert nagyon sokezer kalóriában kell tolnia a válogatott gyümölcsöket :) Nem néztem utána a gyümölcsök aminosav-összetételének, de még a fehérjetartalmuknak sem, de sok kilóból azért összejön valami :) Össze tudnám hozni a fehérjeszükségletemet (aminosavak még mindig kérdésesek számomra, ez annyira nem az én életmódom) egy picike kalóriadeficittel az egyik kedvenc gyümölcsömből... De nem ananászból és dinnyéből.

Az én kis visszafogott, de nekem elég fejérjefogyasztásomhoz napi 20 kiló ananász kellene, 10 ezer kalóriában...? Nem tűnik fogyókúrásnak, de olcsónak sem. A biciklizés talán még beleférne, bár ott szeretek picit több fehérjét bevinni.

Dinnyéből egy picit kevesebb kellene.

Kissé paranoid vagyok, ha fehérjéről van szó, de szerintem igazam van. Szeretném megőrizni piciny izmaimat.

2015. jún. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azota hany kilo vagy? tobb, kevesebb vagy ugyanannyi?
2019. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Lefogytam ~50nap alatt 21kg-ot. 93rol 72-re.



De most megint 89kg vagyok. 3ev alatt visszajött :( bár most talán kicsit több az izom

2019. júl. 18. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!