Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek 40-hez...

Van itt olyan, akinek 40-hez közel sikerült jelentős 20-30-40 kg túlsúlytól megszabadulnia?

Figyelt kérdés
Bármilyen tapasztalat érdekelne! Persze más hozzáértő hozzászólásoknak is örülnék! Nem tudom hogy álljak neki és hogy tartsak ki. De félek, hogy ha így folytatom, akkor idő előtt meghalok és nem látom majd felnőni a gyermekeimet.
2013. dec. 27. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én 37/F vagyok,fél ével ezelőtt sikerűl t elérnem a 8% testzsír fél év diétával (-18 kg,bár nálam ez nem számít).Hogy tisztába légy az alapokkal,töltsd le ezt: [link]

Nem csak bodysoknak szól.

2013. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40 evesen -15 kg. Eletmodvaltoztatas. Tobb seta, mozgas, az.etrendem pedig egeszsegesebb. Mindent eszek, de mertekkel.
2013. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es, részleteznéd kérlek! Minden érdekel. Mennyi séta? Milyen tempóban? Milyen más mozgás? Izületeid? Mit eszel? Mit nem? Hányszor? Mennyit? Mennyi idő alatt? Motivációd? Bőröd állapota? stb...
2013. dec. 27. 20:41
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért linkeltem be neked azt ott fennt,hogy ne legyenek ilyen kérdéseid... Szerinted minden ember egyforma? Hogyha ugyanazt csinálod,mint a 2. kommentelő akkor pont ugyanazt fogod elérni?
2013. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es, amit linkeltél megnéztem, azzal kapcsolatban nem volt kérdésem, mert még jobban át kell magam rágni rajta. A második válaszolótól viszont szeretnék többet tudni, ezért őt kérdeztem. Gondolod, hogy az ő módszerével nem sikerülhet, mert ő másmilyen, viszont a tiéddel igen, mert te meg nem vagy másmilyen???
2013. dec. 27. 21:01
 6/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok, telefonrol hosszu bepotyogni, de vagy ejjel vagy holnap a gepen megirom.
2013. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az nem egy módszer,hanem egy könyv,ami többek közt arra is megtanítana,hogyan alakítsd magadhoz a táplálkozásod,de te ezt úgy sem fogod elolvasni...
2013. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

1-es, hidd el több könyvet olvastam életemben, mint te és a modorodból ítélve én több hasznosat tudnák ajánlani, mint te nekem.


2-es, köszönöm! :-)

2013. dec. 27. 22:01
 9/12 anonim ***** válasza:
Hogy én hány könyvet olvastam,nem tudhatod,de ez nem is tartozik a kérdéshez,nemde? Hozzáértő tanácsot kértél,megkaptad.
2013. dec. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem teljesen passzolok a kérdéshez, mert csak kb. 12 kilónál tartok a mondjuk 24-ből (nem tudhatom, mikor nézek majd ki jól, sosem voltam karcsú), de azt életmódváltással (kilengések azért vannak olykor, pár dolgot kár lenne kihagyni) és a szénhidrátbevitelem erőteljes csökkentésével értem el. Ez utóbbi sokaknak jót tesz :) Persze próbálok mozogni is, de semmi különös, séta, biciklizés, heti max. pászor 10-20 pár perc edzés, azt igyekszem intenzíven és nem kihagyva egyik fontos izomcsoportot sem.

Kevés kalóriával nem tudok élni, éhes vagyok tőle, ez nehezít, de az első 12 kiló azért szép lassan csak lement, csak a másodikkal van gond. Aki képes kevesebbet enni, annak valószínűleg könnyebb, bár van, aki fogyókúrás mennyiséggel éppúgy stagnál, mint én 2100-zal... Nem panaszkodom, nagyon jókat s eleget eszem, csak éppen a fogyás nem akar menni most már.

37 éves vagyok, 163 centi s hónapok óta kb. 67 kg.


Én is azt tudom mondani, hogy különbözőek vagyunk, ízlés, anyagcsere, hedonizmus s egyebek terén, a testünk sem ugyanúgy reagál ugyanarra az étrendre. Meg kell találni a saját, tartható és hatékony módszert.

2013. dec. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!