Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hány kalóriát esztek? És...

Ti hány kalóriát esztek? És milyen ütemben fogytok vele?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 15:36
 1/9 anonim válasza:
sosem számoltam. Elkezdtem kerékpározni és elkezdtem zöldségeket, gyümölcsöket enni, rögtön le is fogytam.
2015. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én kb 1200-1300 kalóriát eszek per nap, edzeni heti 5x edzek, ebből 3 konditeremben, 2x itthon egy óra trambulinozás péntek enikő videoja alapján.


Fogyni kb 7 hét alatt -4,5 kg-ot fogytam eddig, de még hátravan 7 kg az ideális súlyhoz.

2015. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1900-2000-et, úgy, hogy mellette edzek. Heti fél kiló mínusz.
2015. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1600-2700 (többnyire azért 1800 körül), mozgás kb. semmi, néha séta. Nagyon-nagyon lassan fogyok, de egyszer majd csak összejön :D Terveim között szerepel a több mozgás, az fogyástól függetlenül fontos.
2015. jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Trusikaa válasza:
En 600 at nem lepem tul. 10 kgt fogytam 100nap alatt. :)
2015. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Ketogénezek, szóval nem számolom a kalóriát, csak úgy kíváncsiságból szoktam kiszámolgatni néha.

Ebben az étrendben az a jó, hogy ha megfeszülök, akkor sem tudok napi 1200 kcal-nál többet bevinni, egyszerűen nem kívánom. Most már nem kell fogynom, de amíg kellett, addig átlagosan heti 1-1,5 kg-ot fogytam vele.

2015. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Negyedik voltam, én is ketogénezek (néha abbamarad, de mindig hamar visszajövök, mert kellemes életmód számomra s legalább halvány esélyt ad a fogyásra), de extrém odafigyelés nélkül inkább súlytartásra jó nekem (s persze tömegnövelni is menne, na azt még jobban élvezném).
2015. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a ketogén pontosan mit takar ? még nem vagy ilyen téren otthon :D :P
2015. jún. 11. 17:29
 9/9 anonim ***** válasza:

A ketogén diétában nagyon kevés szénhidrátot (tipikusan napi 50g alatt, de sokszor 20 vagy 30g a limit, 20 g mellett már szinte mindenki ketózisba kerül napokon belül), elegendő fehérjét (túl sokat sem szabad) viszünk be, a többi kalóriát pedig zsírból fedezzük. Az arányok nem fontosak, ahogy más étrendnél sem, csak a grammok, a test így működik. Persze elkerülhetetlen a sok zsír, ha az ember nem koplal, hiszen a másik 2 makrotápanyagból nem tudunk sokat bevinni.

A ketogén diéta vigyáz az izmokra, pozitív hatásai vannak az egészségre (bár nyilván számít, konkrétan mit eszünk... de erről nem olvastam). Tipikusan energikusabb lesz tőle az ember, az éhség és az étvágy pedig szinte teljesen megszűnik. Akad azért kivétel, de tényleg ez a tipikus. Az izmokra is eléggé vigyáz a diéta, ha rendesen eszünk fehérjét s nem is koplalunk.

Talán nem meglepő, hogy elég sokan remekül fogynak vele. Azért ez nem garantált, én még odafigyelve is inkább stagnálok, s tömegnövelésre is teljesen jó a ketogén olyan szempontból, hogy elég ritkán és viszonylag kis súlyú, térfogatú ételt enni sok kalória bevitelekor is... Azoknak alkalmatlan e célra, akik egyszerűen alig tudnak enni így. Van, aki automatikusan koplal, ha ketogénezik, nem éhes, elfelejt enni... Sokféle ember van, én éhség nélkül sem esem keveset.

2015. jún. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!