Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyasztó nadrág vagy folpakk?...

Fogyasztó nadrág vagy folpakk? Használ?

Figyelt kérdés

Fogyasztó, zsírégető vagy izzasztó nadrág, nem tudom mi a rendes neve, az a lényeg, hogy olyan hatása van, mint ha folpakkal betekered a combodat vagyis jobban megizzadsz. Tesi tanár javasolta, hogy ilyet lehet kapni a Tescóban is. Azt végülis tudom, hogy használ, vagyis "hiszek benne", mert anyukám is így fogyott le. Persze nincs helyifogyás bla bla bla, úgyis jönnek majd okoskodók, de szerintem azt normális stílusban is meg lehet mondani, ha neked más a véleményed.

Na szóval nekem tesi tanár javasolta, hogy járjak el ilyen nadrágban, vagy folpakkal becsavarba futni. Szerintetek jó ez a nadrág is vagy maradjak a folpakknál?


2015. jún. 10. 14:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, az első vagyok, éppen ezért írtam, hogy ha valaki fogy, akkor az a sporttól fogy. 0,000000000000001 százalákkal talán hatékonyabban, mondjuk 0,1-el több kalóriát éget. de még ebben sem vagyok biztos, lehet, hogy még ennyit se :D

szóval baromság az egész. sajnálom, ha kioktatóra sikerült az írásom, de ha nem 12 éves vagy, és jártál általános iskolába, akkor nem kellene az ilyeneknek bedőlni.

2015. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!