Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyasztó nadrág vagy folpakk?...

Fogyasztó nadrág vagy folpakk? Használ?

Figyelt kérdés

Fogyasztó, zsírégető vagy izzasztó nadrág, nem tudom mi a rendes neve, az a lényeg, hogy olyan hatása van, mint ha folpakkal betekered a combodat vagyis jobban megizzadsz. Tesi tanár javasolta, hogy ilyet lehet kapni a Tescóban is. Azt végülis tudom, hogy használ, vagyis "hiszek benne", mert anyukám is így fogyott le. Persze nincs helyifogyás bla bla bla, úgyis jönnek majd okoskodók, de szerintem azt normális stílusban is meg lehet mondani, ha neked más a véleményed.

Na szóval nekem tesi tanár javasolta, hogy járjak el ilyen nadrágban, vagy folpakkal becsavarba futni. Szerintetek jó ez a nadrág is vagy maradjak a folpakknál?


2015. jún. 10. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerinted hogyan működik? :D kiizzadod a zsírt? az egy dolog, hogy talán fokozza helyileg kicsit a keringés, de sportolás/fogyókúra nélkül nem fog onnan leolvadni a zsír.

nem úgy működik a szervezet, hogy fokozott keringés zsírbontást eredményez önmagában.


aki így fogy le, az nem a folpakktól fogy, hanem a sporttól, amit becsavarva végzett :D

azt még talán el tudom képzelni, hogy kicsit növelheti a fokozott keringés a zsír bontását, de annyira kevéssé, hogy az nem is számít.



ez az egész egy újabb baromság a lusta embereknek, akik krémest zabálva a tv előtt kívánnak fogyni :D


sport, diéta. ne áltasd magad.

2015. jún. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Szia. Bocsi de ellenzo komi fog kovetkezni.


En nem ajanlom sem a follpakot, sem a fogyi gatyat, mivel a szervezetnek szuksege van arra, hogy az az izzadsag ami oda kerult a borodre, elparologjon, a szervezet igy huti magat. Ha nem engeded, hogy elparologjon onnan, akkor tulmelegszik, begyulladhatnak a belso szerveid. En ezt egeszsegugyi fosulin tanultam, nem okoskodas es kioktatas :)

2015. jún. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igaza van mindkét válaszolónak, én még annyit írnék hozzá, hogy ettől nem fogysz, hanem folyadékot vesztes, ami nem jó
2015. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Nagyon kioktató a stílusod, de olvasni azt nem tudsz! Írtam, hogy futásnál használnám...


Második: Köszönöm!:) Látom, azért vannak itt még normális emberek. Hát jó, max. csak simán futok, nekem az is jó. Csak azt gondoltam volna, hogy tesi tanár, aki rendszeresen sportol (teniszezik) és elvileg valami főiskolát végzett, csak jobban tudja, de hát mondott már hülyeséget szóval, nem tudom...


Ja és a harmadiknak is köszi a válaszát!:)

2015. jún. 10. 14:48
 5/11 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficit :)


Tornatanár biztos kedves, de nem igazán érti a témát, ha ilyet javasolt. A testünkben biokémiai folyamatok játszódnak le, ezek nem ilyen külső tényezőkön múlnak mint a nadrágod.. izzadásod.


Nem tudom mennyire ismered a zsírégetés folyamatát, a meghatározó hormonokat, a zsírsavak aktiválását, acil-koenzim szerepét, terminális oxidációt.. szóval mit gondolsz vagy tudsz az egész zsírégetésről, ami ugye a fogyás alapja. De nincs benne folpak vagy akármilyen nadrág.


Elfogyasztott táplálék van, annak a lebontása, a szervezeted jellemzői.. rengeteg jellemző a hormonális állapotodtól kezdve mitokondriális egészségedig, életmódodig ami mindezekre kihatással van. De nem a nadrágod van hatással.

2015. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is utánanéztem több helyen is, bár nem állt szándékomban így fogyni, én megmaradtam a jól bevált egészséges táplálkozás és mozgás dolognál.

Az egyetlen hely ahol valami hasznát láttam az a narancsbőr elleni küzdelem volt. Ez ugye nem fogyást eredményez csupán feszesebb bőrt. Az más kérdés, hogy otthoni körülmények közt nem sokan tudják rendesen használni.

2015. jún. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én szoktam használni, de fogyás hanem narancsbőr miatt. Előtte bekenem magam narancsbőr elleni krémmel, felveszem a nadrágot és úgy edzek.

A combomon a bőr sokkal selymesebb lett és feszesebb, mint amikor csak kentem minden nap meg edzettem, diétáztam.

2015. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Elősegíti a gombás fertőzések terjedését, mivel befülled alatt a bőr. Nem egészséges.
2015. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Bárki bármit mond, nekem hatásos volt a testtekercselés. Ezt is lehet okosan csinálni,ésszel. Én vettem Dr. Kelen krémet, és heti 3szor (kétszer minimum) bekentem magam, rá a fólia. Egy órát hagyd raj Ha tornázol benne még jobb, mert fokozod a hatást. Csodát ne várj, de a narancsbőröm nekem halványabb lett. Esetleg gyömbért is próbálhatsz rákenni a problémás területekre, összenyomva, fokozza a keringést.
2015. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Más a keringés helyi fokozása, meg más a zsírégetés (fogyás).


Befolpackolhattok szűz kókuszzsírt is magatokon, utána nagyon babapopsi bőrötök lesz, nyilván. Le is nyalogatnám :3

De ez nem fogyás, hanem bőrápolás. Narancsbőrnél is a belső gyulladást kellene megszüntetni, tök jó ha kívülről is van ami segít, valamennyit.

2015. jún. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!