Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a teljes kiőrlés...

Mit gondoltok a teljes kiőrlésű pékárukról?

Figyelt kérdés
Olyat szoktam venni, aminek a fele teljes kiőrlésű, a fele pedig fehérliszt, de ebből sem eszek sokat. Elsősoban egészség szempontjából kérdezem. Ti egyáltalán nem esztek semmit, ami búzából készül?Ha nem, miért nem? Ha igen, mennyit naponta?
2015. jún. 12. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Zömében parasztvakítás, nem sokkal egészségesebb, mint a fehér liszt. Néha 1-1 szelet pirítóst megeszem reggelire, ha éppen ez esik jól egy kis padlizsánkrémmel, tükörtojással, zöldségekkel, de elég ritkán.
2015. jún. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
drága és ócska . Elvileg lassabban szívódik fel a ch belőle ,mint a fehérből . Én semmi különbséget nem tapasztaltam köztük ,az árukon kívül XD
2015. jún. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 |Orfeusz| válasza:

Ez egy remek marketingfogás, mivel a hulladákot egyszerűen bennehagyják a lisztben és még drágábban is adják. Hű de egészséges.

Így végiggondolva én elég sok búzalisztet eszek, mert itthon általában tészta vagy főzelék van, húsbólkeveset eszünk, héttől négyig meg két szendviccsel szoktam kibírni.

2015. jún. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam.
2015. jún. 12. 19:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindig fura, hogy sokak számára a fehér liszt az ödrögtől való, de ha hozzáadjunk a korpát, az már üdvös, egészséges és azzal kell fogyni... Van, akinél tényleg ekkora szakadék van köztük.


Nos, úgy tudom, sokakat jobban laktat a tk, s lassabban szívódik fel. A magam részéről sosem ettem ilyesmit, nem ízlett, ma már nemhogy glutént, semmiféle gabonát és egyéb keményítődús ételeket sem eszem. Jobban esik szénhidrátszegényen enni s olvasmányaim szerint ez valóban jó irány...

2015. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
arra jó hogy ne éhezz meg olyan hamar,ez is mondjuk jó jöhet egy fogyókúránál,de ha eszek akkor csak reggel vagy délben
2015. jún. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tapasztaltam, hogy a teljes kiőrlésű tovább telítene (arról nem is beszélve, hogy ha kifogy az ember az energiából, így is, úgy is éhes leszel), ellenben komoly emberek mondják azt, hogy az összetétele egészségtelen.


Szerintem ha azt akarod, hogy telítsen az étel, jobban teszed, ha a sima fehér kenyeres szendvics mellé mindig megeszel két jó nagy paradicsomot meg 200 gramm salátát.

2015. jún. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7: A zöldség hasznos, de ez még mindig szénhidrátos, én még csak jól se laknék tőle, nemhogy hosszútávon. Nagyon sok embernek jobb a fehérje+zöldség, fehérje+zsír+zöldség, fehérje+zsír, rutinosabb zsírevőknek zsír+zöldség vagy magában zsír (az a tuti, ha valaki éhes lesz az inzulincibálástól s épp nem tud eleget enni)...

Persze rengetegen kiválóan jóllaknak csupa szénhidráttal, a párom még csokis vagy gyümölcsös fehér rizzsel is, tartósan, neki e téren csak a kalóriatartalom számít, semmivel nem éhezik meg hamarabb a gyors szénhidráttól.

2015. jún. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!