Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hete kihagyom a vacsorát a...

2 hete kihagyom a vacsorát a minimális kenyér fogyasztásomat is kizártam (ami eddig heti max2 szelet volt most 0) és nem, hogy semmit nem fogytam. Híztam 2 kg-t. Miért?

Figyelt kérdés

pl 1 nap . 1. étkezés: müzliszelet,alma 2.étkezés: aktuális ebéd később ha még éhes vagyok akkor olyan 18óra körül 1 tojás (sokáig fenn vagyok hajnali 1-ig általában)

és nagy súlyról van szó..tehát pörögnie kéne lefelé de semmi..


2015. jún. 12. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

mennyiségre és minőségre sem tűnik megfelelőnek.

Az aktuális ebéd az mi ? mert ha 2 tányér dióstészta lekvárral ,akkor .. :)


müzliszelet és alma : cukor cukorral .helyette tojás,jó minőségű sonka vagy kolbász és sok zöldség


aktuális ebéd legyen hús zöldséggel ,ez lehet sült,pörkölt,főtt amiylet akarsz .. főzelékkel is lehet,csak ne liszttel .


Aranyos az 1 tojás ,de jól laksz te azzal ?:D nyugodtan ehetsz többet,vagy halat,levest helyette ,zöldségekkel

2015. jún. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát pl ha csirke pörkölt van tésztával akkor tésztát nem eszem és letörölgetem papírral a húst ne legyen olajos,zsíros vagy ha rakott krumpli akkor a tojást eszem meg belőle illetve a kolbászt amit szintén kinyomkodok papírtörlővel..adag kb 2 merőkanál
2015. jún. 12. 18:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Koplalással nem lehet fogyni. Mozogj. Ja, hogy ahhoz már lusta vagy?
2015. jún. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a második válaszolónak azt,hogy ismeretlenül látatlanban lenéz..attól,hogy nem írtam oda a kérdésembe attól én még mozgok rendszeresen (mivel eddig is így volt a mozgás mennyiségét nem emeltem 2 naponta 40 perc...így kifejezetten az étkezésben látom a problémát és arra keresem a megoldást)
2015. jún. 12. 18:38
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Koplalsz, ami hülyeség, csak arra sarkallod a tested, hogy amit csak tud, zsírrá alakítson.
2015. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hogyan ne "koplaljak" mert amint felhagyok a kevés étellel (bár nekem nem tűnik annak) és elkezdek követni egy diétát rögtön szaladnak fel rám a kilók ezért újra visszatérek ahhoz,hogy minél kevesebbet egyek
2015. jún. 12. 19:14
 7/9 anonim válasza:
Es miert nem vacsorazol? Hizlal este 6 utan? Miket eszel, mit sportolsz?
2015. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha koplalsz, a test alapfogyasztása óriási mértékben le tud csökkenni. Meg lehet nézni az állatvilágot, állatok a lelassult anyagcserével hosszú-hosszú hónapokig kibírják kaja nélkül. Na, az emberi test persze erre nem képes, de annyira azért le tud lassulni az anyagcseréd, hogy minimális táplálékbevitellel sem fogsz tudni fogyni.


Ezért kell koplalás helyett mozgással előállítani a kalóriahiányt. 2 naponta 40 perc mozgás az viccnek is rossz. Ez nem sport, ez lófütty. Mozogjál napi 2 órát, akár csak tempós sétával, ha az izomzatod másra nem alkalmas. Adott súly adott távra való mozgatása adott energiát igényel, és olyan biokémiai folyamat nincs a világban, hogy a mozgás kevesebb kalóriát égetne el valakinél. Csináld meg ezt, és garantáltan le fognak menni rólad azok a kilók.

2015. jún. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert rosszul csinálod az egészet!

Koplalás meg főleg nem megoldás mert az csak izom bontáshoz vezet és löttyedt leszel!

Különben se a kilók számítanak!

[link]

[link]

Az a baj hogy tévhitekben élsz a fogyással és a testformálással kapcsolatban mint a legtöbb ember azért csinálod ezt a értelmetlen étkezést ami még eredményt se hoz!

Erről van egy nagyon jó könyv amit interneten legálisan ingyen el lehet olvasni!

[link]

Ha a hirdetés jön be akkor frissítsd az oldalt!

És ne csak azt olvasd el amit úgy gondolsz hogy neked kell mert akkor nem fog összeállni a kép!

2015. jún. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!