Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez minimális...

Szerintetek ez minimális mozgás mellett megfelelő számomra?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy ideiglenes betegség miatt nem igazán végezhetek intenzívebb mozgást, és a séta is megterhelő tud lenni. Ezért próbálok odafigyelni, hogy mit eszek, és hogy mennyit. Nem eszek hozzáadott cukorral készült ételeket. Gabonák közül csak zab,-és lenmagpelyhet szoktam kásásítani. Az a helyzet, hogy vegetáriánus vagyok, de sajnos mivel nem igazán bírom a tojás szagát, ezért nagyon ritkán eszek, inkább zsírszegény sajtokat, és túrót, valamint hüvelyeseket, olajos magvakat. Napi fél kg zöldség a minimum, és átlagban 200 gramm alacsonyabb szénhidráttartalmú gyümölcs.

Kiszámoltam, hogy a napi energiabevitelem 1600 kcal.

Elosztva:

120 gramm ch

120 gramm fehérje

70-75 gramm zsír

16 éves lány vagyok, 168,5 cm, és 57-59 kg.


2015. jún. 2. 19:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és mindent nyírfacukorral édesítek, de ebből is napi maximum 20 grammot használok.
2015. jún. 2. 19:11
 2/4 anonim ***** válasza:

Egész jól hangzik, bár ennyi fehérje nem kéne, de ha ez esik jól, ennyi talán még belefér.

Nem tuti, hogy ennyi kalóriával rendesen fogyni fogsz, persze lehet, hogy igen, majd meglátod.

2015. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyit akarsz fogyni? Mert a súlyod egyébként jó.
2015. jún. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem rossz az étrend,bár csodát ne várj mivel igazából "nincs miből" fogynod így elég lassan fog menni

de a kalóriát lehet le vennem 1200-1300-ra mivel nem nagyon mozogsz így ehetsz kevesebbet :) de ez csak egy tipp

en mozgás mellett eszek ennyit

2015. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!