Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » IZOMBÓL hogyan lehet fogyni?

IZOMBÓL hogyan lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudom, hogy ez furcsa, mert az emberek általában zsírból szeretnénk. Nekem (sajnos vagy szerencsére) ilyen problémám nincs. 12 évig táncoltam és iszonyat csúnya, vastag lett a vádlim. De komolyan, kb 2X olyan vastag, mint a combom (mármint ránézésre, optikailag). Tudom, hogy mindenki azzal jön, hogy örülj neki, meg bla bla bla, de sztem gusztustalan. Már ott tartok, hogy nem is veszek fel rövid dolgokat, mert frusztrál. Szóval, én izomból szeretnék fogyni. Tudom, hogy helyi fogyás nincsen, de azt se bánom, ha minden izmom eltűnik. Valamit valamiért. Inkább hozok áldozatot, csak végre én is felvehessek rövidgatyát, szoknyát, bikinit. Megjegyzem ezer éve nem voltam strandon sem pont emiatt. Ha csak 2-3 centivel vékonyabb lehetne a vádlim én már megelégednék vele. :) Köszönöm előre is. :) (Egyébként 173 cm vagyok és 52 kg). A combom a legvastagabb részén 40 cm, a vádlim pedig 38) :((( 26/L

2015. jún. 14. 19:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha az még számít a táncot most hagytam abba 3 hónapja, mert féltem, hogy még csúnyább lesz. :(
2015. jún. 14. 19:59
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha most hagytad abba magától leépül, a szervezet a feleseleges dolgokat elpusztítja, ha nem használsz valamit az "elsorvad" Szóval a szervezed szép fokozatosan megemészti a felesleges izmot mert az csak feleslegesen zabálja az energiát.
2015. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És nem lehetne egy kicsit elősegíteni? Biztos, ami biztos. Valami edzéssel, vagy speciális diétával?
2015. jún. 14. 20:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Az edzéstől fejlődik az izom, nem bomlik.:)
2015. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Testképzavar.
2015. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2015. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem a vádliddal nincs semmi baj, a lelkedbe kéne elrendezni ezt a dolgot. Nem tudom ki bántott vagy piszkált ezzel, de ez nem probléma, csak te csinálsz belőle azt.
2015. jún. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!