Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra utáni testképzavarra...

Fogyókúra utáni testképzavarral vannak valakinek tapasztalatai?

Figyelt kérdés
15kg-ot fogytam az elmúlt fél évben, előtte az átlagnál kicsit husisabb alakom volt, de a környezetem nem nagyon utalt rá, hogy fogyni kéne. Ebböl kiindulva már vékonynak kellene lennem, de ugyanolyan szélesnek és nagydarabnak látom magam, mint régen. Valaki tapasztalt magán hasonlót fogyókúra után?

2015. jún. 14. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem fordított volt, ami ciki. Ugyanolyan vékonynak látom/láttam magam, mint elhízás előtt voltam.

Amúgy pedig megrémít, mikor tükörbe nézek.

Tehát nézegess sűrűn tükörbe, teljesalakosba leginkább, és örvendezz magadnak. Mondogasd, milyen jól nézel ki, rendszeresen, aztán majd csak elhiszed te is...

2015. jún. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mielőtt felszedtem én sem tudtam, hogy mekkora vagyok valójában, kellett 1-2 év mire ráébredtem, hogy több a súlyfeleslegem mint valaha :D sokan később veszik észre, hogy meghíztak, mivel az nem szándékos :) a tükörben is szélesnek látom magam, ez a baj :(
2015. jún. 14. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, èn is hasonló állapotban vagyok. 169 cm vagyok, 75 kilóról fogytam le 62-re, de mintha semmi sem történt volna. Persze, még nem végeztem a fogyással, van még út a célomig, de ez elég elkeserítő. Csak és kizárólag a nadrágjaimon érzem, mert lötyög rajtam az összes, már gyakorlatilag nem is tudok mit felvenni.
2015. jún. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A környezeted reakciója vagy annak hiánya alapján még nem tudhatod, mi a helyzet. Mérj testzsírszázalékot, ha attól félsz, hogy nem látod magad reálisan, de éppenséggel egy magasság/testtömeg számpár is ad valami nagyon-nagyon laza kapaszkodót, főleg, ha izmod nincs sok.


Bizonyos részeid pedig maradnak, mert a csontod nem változik a fogyással.


Nekem soha senki nem mondta, hogy fogyni kéne (kivéve anyámat egyszer, tizensok éve). A párom sem, amikor 163 centihez 84 kiló voltam... Persze nekem volt szemem, bár a külsőm sosem volt nagyon fontos, az egészségem azért igen. Most 20 kilóval vagyok kevesebb, valamiért egyesek szerint nem kéne fogynom, pedig még jócskán van háj a hasamon, csak ruhában kevésbé látszik s a többi részem már egész jó.

Jól néznék ki, ha másokra hallgatnék...

2015. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Keríts elő egy fényképet amin jól látszik mekkora voltál, és csak feltűnik az a különbség...

Muszáj a megerősítés az embernek.

2015. jún. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!