Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy év alatt szeretnék látszól...

Egy év alatt szeretnék látszólagos változást a testemen, így lehetséges? 15/F

Figyelt kérdés
Szeretnék lefogyni+izmosodni egy kicsit de nemtueom hogy így fog-e menni.reggel amikor felkelek csinálok gyakorlatokat pl felülés,drepp...stb kb15percig úgy hogy picit megizzadok,reggelire vagy tojás,vagy valamilyen teljes kiörlésű kenyeret eszek sajtal vagy vajal +zöldség meg zöld pickwick tea,suliba általában csak gyümölcsöt viszek.Ebédre legtöbbször grillezet csirkemellet eszek rizzsel,utána elmegyek tornázni terembe fél-1 órát attól függ hogy bírom.este felé pedig elmegyek futni egy fél órára utána vacsizok (fehér joghurt,párolt zöldség,diabetikus dolgok).kb olyan 6-7kg zsírfelesleg van rajtam ezt szeretném leadni,izmaim majdnem egyenlőek a 0val mivel először izomból fogytam le. Egy év elegendő lenne hogy elérjem az átlag vagy egy picit fölötte alakot? Ha valamit rosszul csinálok vagy jobbanis csinálhatnák létszi javitsatok ki de nemszeretném magam tulterhelmi mert magamat ismerve abbahagynál ez csinálom kb 1-2hete. Étrendkiegészítőnek csak vitamint szedek ha ez számít. Nagyon megköszönném ha tudnátok segíteni.
2015. jún. 15. 17:40
 1/1 anonim válasza:
Ez jól hangzik, szerintem menni fog :)
2015. jún. 16. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!