Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy tul edzettem...

Lehetséges hogy tul edzettem magam vagy valami mas a baj?

Figyelt kérdés
letekertem ma 30kmt lépcsoztem 30percet es Norbi ducitornaztam 30percet.volt kedvem ma igy csinaltam.de mikor befejeztem a bicajozast ugy elkezdtem remegni azthittem rosszul leszek, belso remeges illetve kezem labam szinten remegett..29/L/95kg mi lehetett a baj?
2015. máj. 28. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Eszel rendesen?

Ez nem annyi mozgás, hogy ennyire meg kéne terhelnie egy egészséges embert...

2015. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
eszem 1500kcalt biztosan..
2015. máj. 28. 23:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Kis fáradtságnál előfordul, ha többet futok mint általában nekem is van ilyen remegésem. :)
2015. máj. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Lehet hogy ez tul sok volt. Nem irtad milyen szinten állsz. Ha honapok ota fokozatosan terheled magad akkor ez semmi.

Ha eddig semmit se mozogtal, el vagy hizva akkor elsőre ez rengeteg! Masodikra is!

Fokozatosság a kulcsszó!

2015. máj. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A lépcsőzés, ha jól csinálják, az egyik legkalóriaigényesebb tevékenység, pláne 95 kilósan, úgyhogy az "ez semmi" az enyhe túlzásnak hangzik az előző részéről.


Szerintem vedd lájtosabban a dolgot, nem kell egy nap alatt lefogyni!:) 1500 kalória mellett napi 30 km bringázással és némi tornával bőven elérhető szerintem az egészséges ütemű fogyás.


Ennyi - kb. két és fél óra - edzéssel az izmaidat meg a tüdődet talán nem terheled meg olyan borzasztóan (pláne ha van már vmi erőnléted), viszont olyan éhes leszel tőle, mint a kutya, és így két lehetőséged lesz, vagy pluszban eszel, ami azt jelenti, hogy az edzésed egy része fogyási célból felesleges volt, vagy izmot veszítesz, és akkor még a leesett vércukorszint miatti kellemetlen rosszullétekről nem is beszéltünk.

2015. máj. 29. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hat a dietat 3honapja kezdtem de az edzeseket bevallom csak egy hete kb, irodai munkat vegzek ugyhogy zero sport volt, de ez volt az elso nap hogy ennyi edzest tudtam elvegezni maskor fuldokoltam..bizonyara a fokozatos terheles lesz a megoldas akkor..
2015. máj. 29. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!