Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elhízott vagyok?...

Nagyon elhízott vagyok? Mennyi lenne az ideális?

Figyelt kérdés

11 éves vagyok 173cm és 70,4kg.

Néha járok futni és odafigyelek az étkezésemre is. Sok. fehérjét eszem (csirkemell,tojás) és sok zöldséget és gyümölcsöt. 14kg-tól szabadultam meg 3 és fél hónap alatt. Még mennyitől kéne? Egyébként én az 58kg-ot céloztam meg de a családom szerint az már túl sovány lenne. Szerintetek mennyi lenne az ideális és kb. mikorra érném el azt a bizonyos álomsúlyt?



2015. jún. 18. 20:50
 1/10 A kérdező kommentje:
*Sok fehérjét eszem
2015. jún. 18. 20:51
 2/10 anonim ***** válasza:

te jó ég! 11 évesen ne fogyókúrázz...

eszem megáll, hogy már ilyen kicsi gyerekek is fogyóznak...

2015. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

11 évesen 173 cm?:o Az szép.

Amúgy inkább képet küldj, mert így nem nagyon mondható meg. Lehet nehéz a csontozatod, és az sokat nyom, vagy az izom, szóval érted.:D

2015. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Nico Milasin válasza:
Én azt javaslom mindenkinek kortól független, hogy előbb nézze meg a testtömeg indexét. Meg a csontozattól és az izomtömeg is befolyással van a súlyra.
2015. jún. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az 58 az pont jó, van egy barátñőm ugyanilyen magassággal 48 kiló de az már tényleg túl vékony viszont 58al nagyon csinos lennél
2015. jún. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. jún. 19. 07:43
 7/10 anonim ***** válasza:

úgy imádom, amikor hozzá nem értők adnak tanácsokat...

attól, hogy a te barátnőd 48 kilósan csonti, de SZERINTED 58-al tök jól nézne ki, nem jelenti azt, hogy egészséges is, amit gondolsz...

de az olyan szülőket is elítélem, aki hagyja a 11 éves még fejlődésben lévő gyerekét, hogy fogyózzon..., hátha később komoly gondjai lesznek belőle

2015. jún. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"de az olyan szülőket is elítélem, aki hagyja a 11 éves még fejlődésben lévő gyerekét, hogy fogyózzon...," egyetértek, bár hozzátenném, hogy az a szülőt is, aki hagyja, hogy a gyerek elhízzon
2015. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem fogyózok életmódot váltok. Nem ugyanaz a kettő :) Minden értelmes választ köszönök.
2015. jún. 19. 16:59
 10/10 anonim ***** válasza:
mivel a kérdező nem rakott fel képet, így nem tudjuk, hogy mennyire "elhízott" vagy sem
2015. jún. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!