Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyókúrázzak?

Hogy fogyókúrázzak?

Figyelt kérdés
Szeretném ha most mondanátok valamit amivel tényleg segíteni tudtok, az a lényeg hogy a lábam kezd narancsbőrösödni, és igazából bevallom reggelire mindig kenyeret eszek mert nm vagyok tisztába ezekkel a fehérjékkel a szánhidráttal stb.-vel. Azt szeretném kérdezni hogy mit egyek reggelire mennyi ehetek mit egyek napközben -vacsorára vagy ilyesmi , ja igen és amúgy a combomból szeretnék fogyni de az se baj ha közben a hasamról is fogyok igazából nyuszi ugrálást-és- oldal láb emeléseket végzek este , de nem látom változást(amúgy anyukám kiskorában nagyon vékony volt, és most ő is sokat hízott mert ugye két gyereket szült, és én nem akarom úgy végezni mint ő). Első kerületesek vagyunk, és én a Margit-szigetre szeretnék kijárni futni, de nm engedik hogy egyedül menjek viszont egyik barátom se szeret futni, és a Czakó pályát pedig nem szeretem úgyhogy nem tudom hogy fogyhatnék és mit egyek légyszi segítsetek!! :) <3

2015. jún. 18. 21:20
 1/2 anonim válasza:
Én egy hónapja hanyagolom a kenyér féléket. Helyettük gluténmentes puffasztott rizst eszek pl tízóraira. Nagyon ritkán eszek kenyeret vagy zsemlét. A puffasztott rizzsel eddig 3kilot fogytam.:)
2015. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és mást is eszel mellé vagy hogy?
2015. jún. 21. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!