Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Baj van az emesztesemmel. Mar...

Baj van az emesztesemmel. Mar nagyon reg ota kuzodk ezzel a problemaval ami az alakomon is meglatszik. Nem tudom hogy orvosoljam a helyzetet?

Figyelt kérdés
Korulbelul 3 eve nem emeszt a gyomrom rendesen es szekrekedesem is van.A legtobb esetben gyogyszert kell szedjek.Orvosnal is voltam de konkret dolgot sehol nem mondtak.Nem eszek kakaos dolgot,edesseget sem,es semmi olyant ami megfogna a hasam.Keveset eszek de ennek ellenere mondhatni kover vagyo.155cm magas vagyok es 54kg.Szerintem ez igy eleg sok.Nem tudnatok valami tanacsod adni hogy mit is tegyek hogy a gyomromnak se artsak tobbet de a sulyombol is veszitsek ?
2015. jún. 20. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyjából ugyanott vagyok én is, ahol te. Nem mondanám, hogy kövér vagy, bár nem egy bikini alak. Székrekedésed lehet attól is, hogy keveset eszel. Ha nem eszel eleget, lelassul anyagcseréd. A szervezeted azt hiszi, hogy nincs elegendő táplálék, ezért elkezd mindent tartalékolni. Diétázz és sportolj rendszeresen.

Az ételekkel próbálj meg "kísérletezni". Lehet, hogy valami olyat eszel, amivel nem tud mit kezdeni a szervezeted. Kezdetben a lisztes dolgokat ajánlanám kivonni. És egyél több rostot (leginkább nyers zöldségek).

2015. jún. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Napi 1,5-2 liter vizet igyál. Ha erre rászoktatod magad, lehet, hogy a gyógyszert is elhagyhatod majd.
2015. jún. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elegendő mennyiségű rost, 3 liter víz, és be fog indulni az emésztésed. Ha ezt csinálod pár hónapig, és még mindig gáz van, akkor érdemes tényleg gyógyszerekhez folyamodni.
2015. jún. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!