Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend ezzel az edzéster...

Ez az étrend ezzel az edzéstervel jó? Fogok fogyni/izmosodni?

Figyelt kérdés

Reggelire zöldséges szendvics, ilyen kicsi magvas gluténmentes barna kenyérből, és a zöldség, 1 paradicsom és uborka, 1 tojás és egy baromfi virsli. Reggeli után biciklizés, olyan 20 km, ebéd pedig valami zöldség, 2 kis szelet hús és egy kis adag rizs. Délután pedig két alma. Este fele, vacsi előtt futás, 2000 m kb. És utána erősítés. Aztán vacsi zöldség és egy szelet hús, vagy virsli.

Erősítő edzésnek mit ajánlotok?

14/L



2015. jún. 21. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez az egész totális baromság. 14 évesen meg főleg jó sokat jó sok mindent kellene enned, mozgás sem jó mert napi 2 edzés ez sok, nagyon sokat fogynál ami nem egészséges főleg neked. Étrended legyen a régi, nasikat felejtsd el csak minimálisan nassolj. Mindennap mozogj valamit, egyik nap bicajozz és erősíts arra ott a saját testsúlyos edzés pl fegyenc edzés, súlyzókkal ne kínozd magad felesleges...

De elég ha minden másnap mozogsz délelőtt elmész futni vagy tekerni délután picit erősítesz másnap pihenő, akkor maximum sétálj egy nagyot. Ilyen idősen inkábgj mint diétázz, nem a diétán múlik a fogyás hanem a mozgáson, én is mozgással fogytam 21-22 évesen.

2015. jún. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én minden nap ezt eszem nekem ez a normális:D csak érdekelt hogy ez az étrend jó-e ezzel az edzéstervel. de köszönöm a választ:)
2015. jún. 21. 16:06
 3/3 anonim válasza:
Nem rossz de ha teheted a virslit felejtsd el, tele van telített zsírral meg minden féle szeméttel. Ugyanez a helyzet a szalámikkal is.
2015. jún. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!