Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tisztábban vagyok vele, hogy...

Tisztábban vagyok vele, hogy nem a legjobb "étrend" de ezzel így lehetne fogyni továbbra is? Vélemények?

Figyelt kérdés

Már fogytam 5 kilót, még 10 kg-ot szeretnék fogyni, 1 hónapja kezdtem így enni, ennyi ment le eddig


Reggeli 1 szelet teljes kiőrlésű kenyér, 2db főtt tojás, 2 szelet csirkemell sonka, 2 szelet sajt, uborka/paprika/retek-mikor mi van itthon

Tízórai nem mindig van, ha van szünet néha megeszek egy kis tányér rántottát salátával

Ebéd ez is adott, munkahelyi ebéd-ma tojásos nokedli-egy normál méretű menzás mély tányér közepén-kb 4-5 evőkanél lehetett, hozzá csalamádé

Uzsonna 1 db alma

Vacsora fél 6kor 200gramm cottage cheese

Fél 8kor ettem 2 db csemege uborkát 1 szelet párolt csirkemell


Tudom, hogy itt az ebéd rossz, de átlagos adag, sütis dolgokat sohasem eszem meg, köretet pörköltnél, rántott húsnál mindig kihagyom, tésztás dolgok felét eszem meg, egyelőre ennyit tudok tenni

Rendszeresen futok, sétálok munkahelyre, itthon biciklizek 2 órát szobabiciklin, súlyzózom, fizikai munkát végzek heti 5 napban 8-10 órában


2015. máj. 8. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nagyon szépen kihozod ebből azt, amit lehetséges. Tízórai rántottát picit túlzásnak tartom, de ha neked ennyi zsír belefér, végtére is miért ne, legalább laktat. A vacsora mikor van, ha még fél nyolckor megint eszel? Ez az étkezés azért túl korán van egymáshoz. Amúgy én felcserélném a kettőt, vacsorát mondjuk enném hétkor, mint húst és uborkát, a sajtot pedig lefekvés előtt egy kicsivel.


Amúgy rendben van szerintem. Ha összevissza van az ebéd, még hintáztatod is a szénhidrátot, úgyhogy tényleg, amit lehet, kihoztad ebből.

2015. máj. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

5kor eszem a reggelit, de beérek fél7re a munkahelyre és onnantól fél 9-ig dolgozunk. 9-fél 10 felé szokott lenni a szünet, ez a reggeli szünet és ugye én 5 órakor ettem utoljára éhes vagyok már, de kenyeret nem eszem hozzá, így tudom azt megcsinálni, hogy ha tésztás/sokkal hizlalóbb az ebéd, akkor csak fél adagot eszem meg, mivel nem leszek farkas éhes, mert a rántotta telít, és inkább az mint a tészta, azt be tudom amolyan kényszer szénhidrátnak és ecs kis fehérjének-mindig van hozzá hús vagy pörkölt vagy tojás ráütve, ilyenek.12-fél között van az ebéd szünet. Néha van leves az, abból a zöldséget eszem ki.

Ma az uzsonna fél2kor volt,itt végeztem, 4kor mentem futni. Haza fél 5 felé értem, fél 6kor ettem a cottage cheeset de éhes maradtam, a párolt húst reggelire csináltam már, és ekkor lett kész de annyira jó illata volt és éhes is voltam, így megettem még.

Ha kész lett volna ebből lett volna 2 szelet zöldséggel a vacsorám, csak sajnos néha nem olyan könnyű munka-háztartás-kikapcsolódás és még ezer dolog mellett úgy főzni, hogy vacsora mindig legyen, így szoktam venni cottage cheeset vagy túrót és azt csak megeszem.

2015. máj. 8. 22:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egész ügyesen csinálod :) Jó cucc a rántotta, én is gyakran eszem. Az azért bámulatos, hogy ennyivel kibírod, ez nem sok étel fizikai munka mellett, rendes kalóriadeficited lehet mellette, ennek megfelelően fogysz is. Sok sikert továbbra is!
2015. máj. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez egy szuper étrend. Kevés benne a gyors felszívódású szénhidrát, és elég változatos, zöldség meg minden van benne. Sőt, ami a legfontosabb, hogy hosszú távon fogod tudni tartani, miután a kívánt súlyt elérted, akkor is.
2015. máj. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 AnnaKiraly válasza:
Szerintem rendben van, ez elég diétásan hangzik! De bírod ezt ilyen egyoldalúan tartani hosszú napokon keresztül? nem tűnik egyszerűnek...és ilyenkor lehet az a gond, hogy egyszercsak feladod, mert nagyon nehéz és felzabálod a hűtőt efektus lesz... vigyázz!
2015. máj. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5: Mi ebben az egyoldalú? Amúgyis biztos nem minden napja ilyen, az ebéd főleg változékony... De már a reggeliben is van mindenféle, ez nem unalmas sehogysem :)


De azzal sincs baj, ha valakinek minden napja egyforma, ha jó összetételű és bírja a delikvens. Egyes testépítők étrendjét elolvasva rosszul leszek a sivárságtól, ők pedig évekig nyomják. De másokkal is előfordul, hogy egyformán esznek mindennap.

2015. máj. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!