Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem akar megindulni a fogyás....

Nem akar megindulni a fogyás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Remélem érthető lesz :/ 15 kilót kellene fogynom.


Ha egészségesen eszek, sok gyümölcsöt, zöldséget, semmi cukor, tornázok...stb. Akkor elkezdek hízni és nem, nem izom, hanem láthatóan zsír. (csak nem tudom miből)


Most úgy vagyok vele, hogy már nem érdekel, eszek amit szeretek (sok csokit is), kenyeret, zsíros kaját. Így meg visszafogytam azt a kilót amit az "egészséges" táplálkozással felszedtem, viszont....a 15 kiló plusz, amiért eredetileg le akartam fogyni, az sehogy nem akar megmozdulni.


85 kiló vagyok. Felfelé megy, azt le is tudom fogyni...Viszont ez alá nem tudok menni. Egy dekát se.


Tehát olyan választ nem szeretnék, hogy egészséges táplálkozás, meg mozgás, mert ezt már próbáltam :D

Amúgy hormont vizsgáltak, a papírok szerint egészséges vagyok.


2015. jún. 23. 15:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Talán azért nem fogytál mert mert rosszul csináltad az egészséges táplálkozást meg a mozgást!

Meg ez amúgy se úgy megy hogy 1 meg 2 hét alatt ledob az ember 3-4 kilót!

Szerintem te csak egyszerűen nem vagy képbe a dolgokkal!

2015. jún. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az egészséges táplálkozás nem arról szól hogy gyümölccsel meg zöldséggel tömöd magad!
2015. jún. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Miből? Hát a sok ételből, amit eszel... Gondolom, nemcsak zöldséget eszel, a gyümölcs az már hozza a kalóriát, ráadásul cukrot, bár azért ahhoz nagy mennyiség kell, hogy attól hízzunk... Arra szavazok, hogy eszel egy csomó mást is s összességében sokat.

A zsíros étel alapvetően jó a fogyásra, laktat és kevésbé bántja az inzulinszintet :) Kenyérrel persze megváltozik a dolog, de ha én ehetek zsírt is és kenyeret is, tuti kisebb lesz a kalóriabevitelem, mintha csupa szénhidrátot ennék... Szénhidrátból nekem sok kell és úgy is éhes maradok, lehet, hogy Te is ilyen vagy.

2015. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Akkor leírom.


2 hónapig bírtam csinálni, ezalatt elértem a 90 kilót.

- cukrot és lisztet próbáltam kiiktatni.

- zöldség, gyümölcsöt ettem sokat az igaz (de pl. banánt azt nem).

- sportnak a futást választottam, mellette videóra tornáztam

- naponta megittam 2 liter vizet (ez volt az alap, általában többet)

- húsokból csirkét ettem főleg, néha sertést.

- egy nap 5x ettem, de keveset.


Most más nem jut eszembe, lehet kihagytam valamit. Ezek után jött fel 5 kiló.


Ha tényleg el vagyok tévedve, akkor legyen szíves valaki elmagyarázni nekem, hogy hol rontottam el. Kétségbe vagyok esve. :(


Most 3. hete eszek akkor mikor éhes vagyok és annyit amennyit szeretnék, nulla mozgás mellet. Már az első héten lement az az 5 kiló.

2015. jún. 23. 16:59
 5/17 A kérdező kommentje:
a lisztnél az lemaradt, hogy a fehér lisztet.
2015. jún. 23. 17:03
 6/17 anonim ***** válasza:
És mivel eszed azt a húst?
2015. jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Barna rizzsel szoktam vagy zöldségkörettel, néha abonettel.
2015. jún. 23. 18:58
 8/17 anonim ***** válasza:
Bevallom, nem vagyok egy nagy elméleti szakértő, de én 120-ról 97-re fogytam le eddig az elmúlt hónapokban és meglátásom szerint a döntő nálam a magas szénhidráttartalmú köretek gyakorlatilag teljes elfelejtése volt. Meg a péksüteményeké. És nem érzem, hogy extrém keveset ennék, bár kétségtelenül kevesebbet, mint régen.
2015. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Milyen köretekre gondolsz?


Péksüteményből csak zsemlét eszek (teljes kiőrlésűt vagy rozsosat). Aztán ennyi. Átlagban napi 1-2 db.

2015. jún. 23. 19:09
 10/17 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt a könyvet:

[link]

Ha a reklám jön be frissítsd az oldalt!

2015. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!