Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 3 nagy zöld almát megehetek?

Napi 3 nagy zöld almát megehetek?

Figyelt kérdés

Napi 3 alma még belefér az 1200 kcal-ba? A reggeleim általában 1 szelet gluténmentes kenyér, 1 virsli, 1 tojás meg valami zöldség. Ebéd 1 merőkanál zöldség leves, 2 kis szelet csirkemell és egy kis adag krumpli/rizs. Vacsi saláta, amibe tojás paradicsom és 2 kis szelet csirkemell van bele vágva. Ebbe meg belefér vajon napi 3 alma? Vagy mit nasizzak ami egészséges és nem hizlal?

Válaszokat előre is köszönöm!:)



2015. jún. 23. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Számold ki s mérd le, belefér-e.

Nekem nem fér bele 1600-1800-ba se, egy csomó cukor, amitől éhes leszek, nem vonzó. De természetesen ez én vagyok, a Te étrended és működésed teljesen más, nekem igazán semmi kifogásom ellene, ha más eszi s a napban megvannak a tápanyagok, belefér a keretébe és jóllakik az ételeivel. Van, akinél bekavarna az alma, annak nyilván nem ajánlatos.

2015. jún. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amúgy milyen alkat a cél?Mert ez kevés tápanyag bevitel löttyedtséghez vezet!

Csak úgy bontani fogja a szervezeted az izmot ahogy illik hogy tápanyaghoz jusson a zsír meg megmarad és kenheted hajadra az egészet!

A szervezet elsődleges tápanyag forrása NEM a zsír!

Meg amúgy se a kilók számítanak!

[link]

[link]

2015. jún. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

virsli helyett inkább legyen két tojás vagy pl. rántotta.

én reggeli és ebéd után szoktam 1-1 almát enni, de amellett alig eszem ch-t. nasizni jó a túró, zsírszegény joghurt, fehérje, vagy ezekből valami finom süti :)

2015. jún. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Második, az izom sem a fő tápanyagforrás... Annyira gyorsan még akkor se bomlik, ha brutálisan rossz a bevitel, a fentiben pedig akad hús és tojás, nem is fél csirkemellsonka egész nap, nem tűnik rossznak. Megfelelő fehérjebevitel és nem túl kevés kalória esetén annyira nem tűnik jó ötletnek a test számára az izombontás, már ha nincsenek nagyobb izmok, amiknek a fenntartásához azért már kell tenni.

De amúgyis egész normális ételei vannak a kérdezőnek, pont ezekbe belekötni, néha azt gondolom, extrém magas igényűek a válaszolók. Pedig azt hittem, én is az vagyok, hm. Igaz, igyekszem nem szörnyen merev lenni, az nem jó hozzáállás.


S bár ennek nincs köze a kérdezőhöz, az én testemnek a zsír a fő tápanyagforrása :) S igen, ennek megvan az az előnye, hogy nem bomlik az izom, HA a fehérjebevitelem megfelelő, szóval nem kell érthető, de kissé paranoid módon magasabb fehérjebevitelt összehoznom, hogy vigyázzak az izmaimra. Ha rossz a fehérjebevitelem, akkor sokat érek a zsírra alapozással, az izom bomlani fog, nyilván.

2015. jún. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!