Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok írni egyszerű finom...

Tudtok írni egyszerű finom zöld spárga recepteket?

Figyelt kérdés
Most vettem először és nem tudom hogy kéne elkészítenem (persze fogyókúrásra gondoltam)
2015. máj. 11. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Bár nem szoktam ilyesmit csinálni, én bizonyára vajjal készíteném, fűszer, amihez kedvem van és lazachoz enném. A spárgáról mindig a lazac jut eszembe, klasszikus kombó, legalábbis már sokszor hallottam róla.

A Net biztos tele van receptekkel, képpel meg minden.


De nem mindegy, milyen az étrended. Van, aki valamiért kerüli a zsírt, annak a fenti nem annyira alkalmas. De a vegáknak sem, bár azok elhagyják a lazacot és esznek hozzá azt, amit szeretnek. Én simán megenném tojással is, tuti nagyon finom úgy.

2015. máj. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én csak a kenyér féléket, fehér lisztes, cukros, olajban sült dolgokat zártam ki az étrendemből. Szóval az sem zavar nagyon ha több kalóriát eszek amíg az gyümi hús vagy ilyesmiből van. Nézegettem recepteket neten, de gondoltam ha valakinek valami bevált előbb azt próbálnám ki
2015. máj. 11. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajt nélkül ez jó lehet

[link]


Vagy

[link]

2015. máj. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én csak szimplán olívaolajban megpárolom/pirítom wokban. só, bors rá, és finom nagyon :)
2015. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!