Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetek / ehetek?

Mit tehetek / ehetek?

Figyelt kérdés
Egy ideje elkezdtem fogyózni,ami miatt nagyon büszke vagyok magamra, mert tényleg jól haladok. Most nyáron munkát kaptam... Fizikai munka, a reggelit megtudom oldani, de az ebédet nem, félek hogy vissza hízok. Milyen ételek vannak amelyek gyorsan és könnyen elkeszithetoek ebédre és nem olyan drágák és egészségesek is és szénhidrát mentesek.? 17/F
2015. jún. 23. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

nálam szerencsére helyben van a munka igy én megoldom de tudom milyen :/

natur csirkemell zöldség körettel, főtt tojás szoktam mikor nem volt tul megoldható.

Esetleg ha nem elég laktató kis barnarizs, gyümölcsök. Én ezt vinném :)

2015. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Örülök, hogy így gondolkodsz; sokan meló miatti ebédnél elcsábulnak.


Én mindig elkészítettem magamnak otthon a csirkemellet/husit + salit előző este.

Mivel 17 éves vagy, nem 12 órázhatsz, csak 8 óra, tehát van időd elkészíteni meló után a kajád - elvileg -. Vagy sokat ingázol? Ha igen, akkor esetleg anyudat nem tudnád megkérni, (vagy nővér, akárki) hogy néha süssön neked csirkemellet/halat/csirkecombot, stb, és vágjon össze salátát, vagy készítsen barnarizst?


Salátát is készíthetsz, vehetsz hozzá tonhalkonzervet a boltban úton, miközbe melózni mész.

Vagy ami gyors: vigyél 2-3 főtt tojást, az gyorsan megvan, csirkemellsonka/pulykamellsonka is jó ötlet.

2015. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ebéd: hús+barnarizs+ saláta

ezekből nyersen mérve:

200gramm,100gramm,100gramm, ez így összesen kb 600-700 kalória lehet, ettől nem fogsz visszahízni és a szénhidrát is kell fizikai munkához mert sok kalóriát égetsz.

2015. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!