Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás? Hogyan miket edzek?...

Fogyás? Hogyan miket edzek? Több lent!

Figyelt kérdés

Nos lassan itt a strandszezon és hát eléggé elhíztam.Milyen mozdulatokat gyakoroljak ha le szeretnék fogyni?Napi mennyit és mennyi időt?

Hasi tájon,és hátsó fertályon szeretnék lefogyni:)



#edzés #has #elhízás #fogyókúra.lefogyás
2015. jún. 24. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően az étkezésen múlik a fogyás.
2015. jún. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg a több mozgáson:)
2015. jún. 24. 16:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok. Szeptemberre akarok elérni nagyobb változást. A kilókat nem mérem , mert sportolok(kézilabda) és a hat év alatt viszonylag elég sok izom "keletkezett".


Én most ugrókötelezem naponta 10x 1 perces időtartamokat. és érzem ,hogy egyre jobban megy , és látom már a változást . esetleg te is kipróbálhatnád , hátha beválik. :)

2015. jún. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hello.

Az ugrókötelezést én is csak ajánlani tudom :) Nekem számlálós van és így napi 500 a min. amit megszoktam csinálni de persze mindenkinek annyi amennyi jól esik. A futás ami még nagyon hasznos de jelen időben nem igazán megoldható, de amint tudsz ne hátrálj meg.

Én még az Ellipszis trénert használom naponta 30 percet valamint keress olyan gyakorlatsorokat amik hatással vannak arra a területre amit meg szeretnél "mozgatni" .

2015. jún. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Étrend ügyben is javaslom hogy néz utána pár dolognak.

Javaslom a kalóriabázist.

2015. jún. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!